ردیاب خودرو

ردیاب مخصوص حمل و نقل – ردیاب لجستیک

ردیاب مخصوص حمل و نقل
0
(0)

ردیاب مخصوص حمل و نقل یا ردیاب لجستیک موضوع مهمی است که در این مقاله به آن می‌پردازیم و اطلاعات دقیقی را در این زمینه در اختیار شما همراهان عزیز ردیاب من قرار خواهیم داد.

در واقع اکثر افرادی که در حوزه حمل و نقل مشغول به فعالیت هستند و یا اینکه کسب و کار فعالی در این زمینه دارند قطعا حفظ امنیت بار در کنار مدیریت، کنترل و نظارت آن بسیار حائز اهمیت است. به طور مثال در حوزه لجستیک، کاربر باری را از تهران به جنوب کشور عزیزمان ارسال می‌کند، این جنس بسیار ارزشمند است و صاحب این بار بسیار امنیت کالا برایش مهم است. در این صورت شما باید راه‌کاری را برای حفظ امنیت و موارد دیگری که در زمینه حمل نقل وجود دارد تامین کنید.

برای حفظ امنیت بار می‌توانید از ردیاب مخصوص حمل و نقل یا ردیاب لجستیک استفاده کنید این دستگاه امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که در ادامه خدمتتان شرح می‌دهیم.

ردیابی لجستیک

ردیاب مخصوص حمل و نقل چیست و چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟

در حوزه ردیابی حمل و نقل معمولا از ردیاب‌های خودرویی دقیق و حرفه ای استفاده می‌شود، توصیه می‌کنیم جهت آشنا شدن با امکانات ردیاب خودرو و نحوه عملکرد آن صفحه خرید ردیاب خودرو را مطالعه فرمایید در این صفحه امکانات اصلی ردیاب خودرو و همچنین نحوه عملکرد آن را شرح داده‌ایم.

دلیل اینکه می‌گوییم از ردیاب خودرو حرفه‌ای استفاده شود این است که اطلاعات ارسالی از سمت دستگاه برای سرور بسیار حائز اهمیت است و کیفیت این اطلاعات موضوع مهمی برای شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل به شمار می‌رود، حتی برخی از شرکت‌ها حقوق پرسنل و رانندگان خود را بر اساس کیلومتر طی شده، نحوه رانندگی راننده و … پرداخت می‌کنند.

معمولا ردیاب مخصوص حمل و نقل اطلاعات و امکاناتی از قبیل موارد زیر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد:

 • ثبت روشن و خاموش شدن‌های خودرو
 • نمایش مسیر‌های طی شده توسط خودرو
 • نمایش گزارش و مرور توقفات خودرو در مسیر
 • گزارش کارکرد درجا خودرو
 • گزارش محدوده جغرافیایی
 • گزارش کمپرس
 • گزارش هشدارها
 • گزارش تغییرات دما
 • گزارش تغییرات رطوبت
 • نمودار سوخت
 • نمودار سرعت
 • نمودار مسافت
 • و…

تمامی این امکانات در قالب گزارشاتی کاربردی در اختیار مدیر سیستم لجستیک یا مدیر سیستم حمل و نقل قرار می‌گیرد. ما در مقالاتی به صورت مفصل در خصوص سیستم مدیریت ناوگان نیز اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

این امکانات معمولا با استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

چرا باید از ردیاب یا جی پی اس در حوزه حمل و نقل استفاده کنیم؟

در واقع به دلیل افزایش هزینه‌ها و همچنین اینترنتی شدن اکثر ارتباطات تجاری و خریدهای امروزی، بار ارسالی یا خرید امنیت کامل را باید داشته باشد و مدیران حمل و نقل برایشان بسیار مهم است که در مسیر ارسال بار ببینند وسیله نقلیه‌ای که بار را حمل می‌کند در کجای مسیر قرار دارد. یا اینکه سرعت آن الان چقدر است.

با استفاده از ردیاب مخصوص حمل و نقل حتی امنیت رانندگان نیز افزایش پیدا می‌کند.

نکته‌ای که وجود دارد این است که با خرید ردیاب آهنربایی نیز شما می‌توانید کار ردیابی لجستیک را انجام دهید البته که ردیاب ماهواره‌ای پیشرفته اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار می‌دهد اما ردیاب مگنتی یا آهنربایی نصب به مراتب ساده‌تری دارد و معمولا برای افراد محبوب تر است.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. شمارش آرا: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *