همکاری در فروش یا بازاریابی وابسته یا رابطه ای، نوعی بازاریابی مبتی برعملکرد است که در جریان خرید و فروش محصولات شرکت، فرد سومی به عنوان همکار با یادگیری روش های درآمدزایی و تکنیک های بازاریابی، اقدام به تبلیغ و فروش محصولات “ردیاب من” کرده و در ازای هر فروش، مبلغی به عنوان سود عایدش می شود.

این نوع بازاریابی و فروش روشی آسان و بدون هزینه اولیه بوده، که در آن تنها با یادگیری اصول و مبانی بازاریابی، شناخت بازار هدف و ارائه تبلیغات موثر می توان به درآمدهای بالایی دست یافت. تنها کافی است برای رسیدن به نتیجه مطلوب صبر و حوصله به خرج داده و با پایه ریزی ارتباطی مبتنی بر صداقت و عملکرد صحیح و ارائه پیشنهادات درست به مخاطبان هدف به کسب درآمد رسید.

سابقه این نوع کسب و کار در کشورهای خارجی طولانی بوده و در حال حاضر به لطف روش های مختلف تبلیغات و مزایای فراوان این نوع بازاریابی و فروش، در ایران نیز رونق زیادی پیدا کرده است.

در سیستم همکاری در فروش، قیمت محصول برای مشتری نهایی تغییری نکرده و فروشنده درصدی از فروش محصول را با همکار شریک می شود. پس همان طور که گفته شد یک نوع بازاریابی دوسر برد است.

چرا که هم فروشنده، محصول خود را فروخته و هم اینکه بازاریاب بدون داشتن هزینه اولیه برای تولید، انبار، ارسال محصولات و … حتی از هرجایی از دنیا می تواند به راحتی کسب درآمد کند.

توجه داشته باشید که شما با توجه به نوع همکاریتان با مجموعه “ردیاب من” هیچ مسئولیتی در بعضی ازموارد از قبیل تامین کالا، مدیریت سفارشات، انبارداری و بررسی موجودی انبار، خدمات و حمل و نقل کالا، پشتیبانی نرم افزاری و پاسخگویی به مشتریان نهایی ندارید و تنها می توانید با روش های گوناگون تبلیغ حتی تبلیغ در شبکه های مجازی (تلگرام، لینکدین، اینستاگرام، سایتهای تبلیغ و فروش مانند دیوار و شیپور و …) مخاطب هدف را پیدا کرده و با ارائه پیشنهادات درست به مخاطب هدف و جلب اعتماد او، منجر به فروش موفق شوید.

به عبارتی دیگر وظیفه اصلی همکاران فروش حتی می تواند معرفی محصول، ویژگی ها و کاربردهای آن باشد به گونه ای که مشتریان را ترغیب به خرید محصول کند. در واقع به شما پول پرداخت می شود تا مشتری را به فروشنده وصل کنید و باعث فروش هرچه بیشتر محصولات شرکت شوید.

همکاری در فروش

مزایای همکاری در فروش:

 • برای شروع نیاز به هزینه و سرمایه گذاری اولیه زیادی ندارید.
 • نیازی به تولید محصول ندارید.
 • نیازی به انبارکردن یا پرداخت هزینه های مربوط به نگهداری و بسته بندی کالا ندارید.
 • بسته به اینکه چه میزان برای این کار برنامه ریزی کرده اید و تا چه میزان به موفقیت دست یافته اید و چگونگی نحوه بازاریابی تان امکان کسب درآمد بالا وجود دارد.
 • می توانید به عنوان یک جریان درآمد مازاد در نقش بازاریابی از آن بهره ببرید.
 • در صورتی که بتوانید در این نوع بازاریابی موفق شوید و مشتری های زیادی را از این طریق جذب کنید، در صورت ادامه همکاری با این مجموعه، هر ساله مبلغی بر اساس تمدید اکانتهای نرم افزاری سالهای قبل مشتریان دریافت خواهید کرد.
 • مسئولیت پشتیبانی و خدمات پس از فروش را ندارید.
 • ساعت کاری منعطف و سهولت در انجام کار دارید.
 • به راحتی و آسانی میتوانید به حوزه همکاری در فروش وارد شوید.

چگونه می توان در سیستم همکاری در فروش به کسب درآمد عالی رسید؟

همان طور که می دانید لازمه رسیدن به موفقیت در هر کاری به خصوص همکاری در فروش یا بازاریابی واسطه ای، داشتن دانش، برنامه ریزی و تلاش منسجم است. در این بخش راهکارهایی را به شما معرفی می کنیم که با انجام آن ها می توانید در این نوع کسب و کار به موفقیت برسید.

 در نخستین قدم درباره نحوه همکاری در فروش و انواع بازاریابی و فروش، نحوه ارتباط و فن بیان با مشتری و به طورکلی چیزهایی که به موفقیت بازاریابی کمک می کند، تحقیق کرده و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید. پیشنهاد می شود که مقالات مربوط به فروش و بازاریابی را مطالعه فرمایید.

 یکی از ارکان اصلی ورود به این حوزه و کسب موفقیت در آن، شناخت صحیح مخاطب هدف است. شما بایستی به نحوی تبلیغات را انجام دهید که همسو با عالقه مخاطبان بوده و از این طریق بتوانید اعتماد مخاطب را به خوبی جلب کنید.

 در رابطه با شناخت انواع ردیاب ها، کاربرد، قیمت و ویژگی های هر مدل ردیاب دانش و مهارت کافی را به دست آورید. در این زمینه می توانید از مقالات و خبرنامه های سایت ردیاب من استفاده کنید.

 در زمینه چگونگی تبلیغات و بازاریابی مطالعه کنید و راهکارهای موثر برای جذب مشتری را به خوبی بشناسید.

درباره محصولی که بازاریابی می کنید به طور دقیق و کامل اطلاعات کسب کنید تا بتوانید به خوبی بر اساس نیاز مخاطب بازاریابی کرده و اعتماد مشتری را به خوبی جلب کنید. برای آشنایی با محصولات ما حتما مقلات بلاگ ردیاب من را مطالعه فرمایید و محصولات ردیاب من را نیز مورد بررسی قرار دهید.

همواره در بازاریابی اصل صداقت را فراموش نکنید و به گونه ای شفاف و صادق با مشتری صحبت کنید. اگر مشتری احساس کند که تنها به دلیل درآمد بیشتر تبلیغ و بازاریابی محصولی را به عهده گرفتید، قطعا اطمینان او نسبت به شما کم شده و از خرید خود منصرف می شود. پس صداقت در فرایند بازاریابی حرف اول را می زند.

از چندین استراتژی بازاریابی به طور همزمان استفاده کنید تا دریابید که مخاطبان به کدام روش علاقه مندی بیشتری نشان می دهند. پس همواره تنوع در استراتژی بازاریابی را فراموش نکنید.

به روز بودن را فراموش نکنید. همواره درباره محصولی که بازاریابی می کنید اطلاعات و راهکارهای تبلیغاتی به روز کسب کنید. این استراتژی مدرن به شما کمک می کند تا در میدان رقابتی بازاریابی همواره پیشرو باشید و از این طریق بتوانید درآمدزایی خود را تضمین کنید.

 از شبکه های مجازی همانند اینستاگرام، لینکدین و سایت های اینترنتی برای شناسایی بازار هدف استفاده کنید.

 برای همکاری در فروش خود برنامه ریزی درست، دقیق و جامع داشته باشید و با بررسی میزان موفقیت در برنامه همکاری در فروش و رفع ایرادات خود بتوانید کارایی خود را افزایش دهید.

اگر می خواهید همکاری در فروش را به عنوان یک کسب و کار دنبال کنید و یا به کسب و کار کنونی تان اضافه کنید، همواره به این توجه کنید که این کار نیاز به زمان، صبر و حوصله است و بدون تلاش کافی به نتیجه نخواهید رسید.

موفقیت شما در این کار در گرو اجرای صحیح و منسجم برنامه همکاری در فروش می باشد.

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می کند؟

سیستم همکاری در فروش با تقسیم فرایند بازاریابی بین بازاریابان مختلف که هر کدام به صورت مستقل از یک دیگر کار می کنند، ایجاد شده است. این نوع سیستم مبتنی بر عملکرد افراد در ارائه یک استراتژی بازاریابی موثر و کارآمد می باشد.

سیستم همکاری در فروش سه جزء مهم دارد:

 1. تامین کننده یا فروشنده محصول

فروشنده کسی است که محصول را تولید و یا تامین می کند. یک محصول هم می تواند ماهیت فیزیکی (دستگاه ردیاب) یا ماهیت نرم افزاری، خدماتی، آموزشی یا دیجیتالی داشته باشد. در این نوع سیستم بازاریابی، فروشنده یا خودش فرایند بازاریابی را انجام می دهد و یا اینکه کار را به همکاران و بازاریابان واسطه می سپارد.

 1. بازاریاب یا تبلیغ کننده محصول

بازاریاب یا همکار فروش می تواند یک شرکت یا یک فرد سومی باشد که از طریق فنون مختلف بازاریابی و فروش، اعتماد مشتری را جلب کرده و آن ها را به خریداران بالقوه تبدیل می کند. در واقع بازاریاب با شناخت کامل از محصول، مشتری را متقاعد می کند که محصول مورد نظر کارایی لازم را داشته و در این نوع کاربرد ارزشمند و مفید است و با خرید محصول توسط مشتری درصدی از قیمت محصول (نه سود حاصل از محصول) به بازاریاب اختصاص داده می شود.

 1. مصرف کننده یا مشتری

رکن اصلی سیستم بازاریابی و فروش، مشتریان محصول هستند. بازاریاب با استفاده از روش های گوناگون تبلیغات و بازاریابی، محصولات را به مشتری پیشنهاد داده و هر زمان که مشتری محصول را خریداری کرد، تامین کننده و همکار بازاریاب هر دو نفع می برند. توجه داشته باشید که در این پروسه مشتری نهایی مبلغی مازاد بر قیمت محصول پرداخت نمی کند و تنها سهمی از فروش محصول به بازاریاب تعلق می گیرد. با خرید محصول توسط مشتری چرخه خرید تکمیل شده و مشتری محصول را از یک روال عادی بدون آن که سیستم همکاری در فروش تاثیری در نحوه تحویل کالا داشته باشد، دریافت می کند. باید به این نکته توجه داشت که بدون فروش محصول هیچ گونه سودی به همکار بازاریاب تعلق نمی گیرد و پرداخت سود به ازای فروش هر محصول است.

بازاریابی وابسته ردیاب

مدل های همکاری در فروش:

 • همکاری در فروش سخت افزار و محصول فیزیکی
 • همکاری در فروش نرم افزار و اکانت نرم افزاری
 • همکاری در فروش خدمات نصب و پشتیبانی
 • همکاری در فروش از طریق بازاریابی حضوری و دعوت دوستان و آشنایان به خرید محصول
 • همکاری در فروش از طریق تبلیغات در فضای مجازی و سایتهای فروش اینترنتی

خلاصه

همکاری در فروش روشی عالی برای افزایش درآمد است چرا که با صرف هزینه و زمان کم می توانید سود خوبی دریافت کنید. موفقیت در این کار بستگی به مهارت های بازاریابی، شناخت محصول، بازار هدف و … دارد که با کمی کسب تجربه راه موثری در سودآوری می باشد.

از هر دیدی که به سیستم همکاری در فروش نگاه کنید متوجه خواهید شد که این نوع بازاریابی سراسر مزیت است پس چرا شما با این همه توانایی نتوانید از مزایای این نوع کسب و کار بهره مند شوید؟ پس همین حالا می توانید به مجموعه ردیاب من بپیوندید.

همکاری در فروش مجموعه “ردیاب من”

اخیرا مجموعه ردیاب من برآن شده است تا با افزودن سیستم همکاری در فروش و بازاریابی بتواند هرچه بیشتر در درجه اول افراد فعال در حوزه مدیریت ناوگان و ردیابی، فعالان حوزه سیستم های امنیتی و دزدگیر خودرو، لوکس فروشان، ارائه دهندگان خدمات برق خودرو و… را و در درجه دوم صاحبان مشاغل در حوزه های حمل و نقل، حوزه های توزیع و پخش و … را و در درجه سوم همه دارندگان خودرو، موتور سیکلت، حیوانات خانگی و کسانی که ردیابی افراد مانند کودکان و سالمندان برایشان اهمیت دارد را با محصولات و خدمات با کیفیت خود آشنا سازد.

شما با پیوستن به مجموعه همکاران فروش “ردیاب من” قادر خواهید بود علاوه بر کمک به کسب و کار و رفع نیاز متقاضیان، به کسب درآمد عالی متناسب با میزان فعالیت خود برسید. با معرفی محصولات و خدمات “ردیاب من” به افراد مختلف می توانید در برنامه همکاری در فروش ردیاب من سهیم باشید.

تنها کافی است به سیستم همکاری در فروش ردیاب من بپیوندید و با روش های مختلف بازاریابی و تبلیغات به معرفی محصول، مزیت ها و کاربردهای آن پرداخته و در صورت خرید موفق، درصدی از قیمت محصول را دریافت کنید.

برای شروع کار از طریق راه‌های زیر اقدام فرمایید:

جهت مشاوره با شماره 09335337643 در ارتباط باشید.

همچنین جهت برقراری ارتباط در  واتس اپ از همین شماره می‌توانید استفاده کنید.