ردیاب

قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت – جی پی اس موتور سیکلت

خرید ردیاب موتور سیکلت
5
(13)

بررسی قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت بدون شک یکی از بهترین راه‌کارها در راستای افزایش امنیت این وسیله نقلیه که این روزها ارزش بیشتری پیدا کرده است می‌باشد.

ما نیز در این مقاله در کنار شما هستیم تا در ابتدا شما را با این دستگاه آشنا کنیم و سپس آموزش دهیم که چطور خرید ردیاب موتور سیکلت را انجام دهید که خریدی هوشمندانه تر باشد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و این نکات کلیدی را از دست ندهید.

موتور سیکلت در ایران با توجه به سبک بودن، در دسترس بودن و همچنین این روزها به دلیل افزایش قیمت آن بسیار ارزشمند شده است و صاحبین آن به دنبال افزایش امنیت این وسیله نقلیه خود هستند.

ما در مقاله‌ای تحت عنوان روش‌های افزایش امنیت موتور سیکلت به توضیحاتی در خصوص راه‌کارهایی در راستای افزایش امنیت این وسیله نقلیه پرداختیم و در انتها به عنوان مهم‌ترین مورد به توضیحاتی در خصوص خرید ردیاب موتور سیکلت پرداختیم.

ردیاب موتور سیکلت

عملکرد ردیاب موتور سیکلت از لحاظ فنی

ردیاب موتور سیکلت از لحاظ فنی همانند دیگر ردیاب‌ها عمل می‌کند، یعنی با استفاده از ماژول جی پی اس یعنی ماژول مکان یابی به ماهواره‌ها متصل می‌شود و موقعیت مکانی خودش را متوجه می‌شود.

پس از این موضوع دستگاه با استفاده از ماژول جی اس ام و سیم کارت شروع به ارسال داده به صورت پیامکی و دیتا برای مخاطب خود می‌کند. البته این موضوع را باید مد نظر داشته باشید که سیم کارت دستگاه باید شارژ کافی جهت ارسال داده را داشته باشد یا اینکه اگر اطلاعات دیتایی می‌خواهید دریافت کنید، حتما سیم کارت شما دارای حداقل اینترنت 2G باشد.

راهنمایی: پس از خرید ردیاب موتور سیکلت و تهیه سیم کارت حتما نرم افزار مربوط به سیم کارت را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید تا بتوانید با استفاده از آن وضعیت اینترنت و میزان شارژ سیم کارت را مورد بررسی قرار دهید.

بررسی کاربردها و ویژگی‌ها قبل از بررسی قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت

برخی از عزیزان قبل از اقدام به بررسی قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت تمایل بسیاری داند که با ویژگی‌های این دستگاه بیشتر آشنا شوند و چرایی خرید خود را بدانند.

به طور کلی در خصوص کاربردهای ردیاب موتور سیکلت می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

نمایش موقعیت مکانی

در این مورد ردیاب موتور سیکلت موقعیت آنلاین خود را که با کمک ماژول جی پی اش به دست آورده با استفاده از سیم کارت برای کاربر ارسال می‌کند و کاربر می‌تواند موقعیت مکانی لحظه‌ای موتور سیکلت را داشته باشد.

ردیاب موتور سیکلت

نمایش تاریخچه مسیر با خرید ردیاب موتور سیکلت

یکی دیگر از امکانات ردیاب موتور سیکلت این است که نمایشی از تاریخچه مسیر طی شده توسط راننده را در بازه‌های زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه و … نمایش می‌دهد. این اطلاعات با توجه به فیلتر زمانی که شما تعیین می‌کنید متفاوت خواهد بود.

هشدار روشن و خاموش شدن موتور سیکلت

یکی از مهم‌ترین کاربردهای ردیاب موتور سیکلت این است که اگر شخصی سوئیچ شما را به سرقت ببرد یا اینکه با استفاده از روشی موتور سیکلت را روشن کند، موتور سیکلت بلافاصله شما را از این موضوع مطلع می‌کند.

به طور کلی هر زمان موتور، روشن یا خاموش شود، هشداری بر روی گوشی همراه شما نمایش داده می‌شود و این موضوع اطلاع رسانی می‌شود.

مقاله پیشنهادی: ردیاب موتور سیکلت چیست؟

هشدار بکسل شدن، حمل با جرثقیل

متاسفانه یکی از روش‌های سرقت موتور سیکلت، بکسل کردن آن یا حمل با جرثقیل است. در این روش فرد با استفاده از یک جرثقیل یا حتی وانت حمل بار، اقدام به سرقت بردن موتور سیکلت می‌کند. اما شما با خرید ردیاب موتور سیکلت می‌توانید از این موضوع مطلع شوید.

یعنی موتور سیکلت به محض اینکه حرکت داده شود، برای شما هشداری ارسال می‌کند تا از این موضوع مطلع شوید.

حمل با جرثقیل

هشدار سرعت غیر مجاز

یکی از ویژگی‌های امنیتی ردیاب موتور سیکلت این است که اگر به طور مثال این وسیله نقلیه را به دست فردی دیگر بسپارید می‌توانید سرعت لحظه‌ای آن را مورد بررسی قرار دهید.

به طور مثال سرعت را 70 تعیین می‌کنید، در این صورت ردیاب به محض اینکه راننده سرعت بیش از 70 برود به شما اطلاع رسانی می‌کند.

هشدار رانندگی خطرناک

این مورد همانند هشدار سرعت غیر مجاز در راستای افزایش امنیت سرنشینان موتور سیکلت است. در این مورد اگر راننده اقدام به پیچ‌های خطرناک کند یا ترمز شدید داشته باشد، شما با خرید ردیاب موتور سیکلت از این موضوع مطلع می‌شوید.

قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت

هشدار سرقت باتری و ردیاب

اگر سارق اقدام به سرقت باتری موتور سیکلت یا سرقت ردیاب کند این موضوع را نیز بلافاصله ردیاب تشخیص داده و شما را مطلع می‌کند.

از دیگر هشدارهای کاربردی و ویژگی‌های ردیاب موتور سیکلت به صورت کلی‌ به موارد زیر می‌شود اشاره کرد:

– هشدار کار درجا

– نمایش ولتاژ باتری موتور سیکلت

– نمایش باتری داخلی دستگاه

– نمایش ورود و خروج به محدوده جغرافیایی تعیین شده دستگاه

– ارائه گزارش‌های کاربردی در راستای مدیریت ناوگان دستگاه …

با بررسی قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت شما علاوه بر افزایش امنیت این وسیله نقلیه ارزشمند، در واقع مدیریت و نظارت دقیق‌تری بر عملکرد آن نیز دارید.

ردیاب موتور سیکلت به چه صورت اطلاعاتش را برای کاربران ارسال می‌کند؟

ردیاب موتور سیکلت با توجه به سیم کارتی که داخلش قرار می‌گیرد از طریق تماس، پیامک، اپلیکیشن ردیابی و سامانه وب ردیابی می‌تواند با مخاطبان در ارتباط باشد.

البته معمولا اپلیکیشن ردیابی از موارد اشاره شده، بهتر و در دسترس تر است و اغلب افرادی که خرید ردیاب موتور سیکلت را انجام می‌دهند حتما اپلیکیشن ردیابی نیز تهیه می‌کنند تا بتوانند ارتباطی لحظه‌ای با ردیاب داشته باشند.

معمولا اپلیکیشن‌های ردیابی به تنهایی خودشان نیز دارای امکاناتی هستند که کاربردهای ردیاب را دو چندان می‌کند.

برای ارتباط پیامکی نیز با دستگاه شما می‌توانید ردیاب موتور سیکلت را به گونه‌ای تنظیم کنید که در صورت ایجاد مسئله‌ای، ردیاب برای شما پیامک ارسال کرده و شما را از این موضوع مطلع کند.

تماس را هم برای شرایط اضطراری می‌توانید قرار دهید تا ردیاب با شما تماس بگیرد.

تمامی این موارد بستگی به تنظیمات شما بر روی ردیاب دارد.

شما می‌توانید برای تنظیم ردیاب موتور سیکلت خود از خدمات پشتیبانی ردیاب من یا مقالات کاربردی که در وب سایت قرار داده‌ایم استفاده کنید.

اپلیکیشن ردیابی موتور سیکلت

آیا می‌شود موتور سیکلت را از راه دور با استفاده از ردیاب خاموش کرد؟

بله در واقع با اتصال رله قطع کن به ردیاب موتور سیکلت، شما می‌توانید دستگاه خود را از راه دور قطع برق کنید.

یا اگر موتور سیکلت را در محیطی نا مناسب پارک کرده‌اید از قبل برق آن را قطع کنید تا دیگر کسی نتواند حتی با داشتن سوئیچ آن را روشن کند.

راهنمای نصب ردیاب موتور سیکلت

برای نصب موتور سیکلت در ابتدا توصیه می‌کنیم صفحه راهنمای نصب ردیاب خودرو را مورد بررسی قرار دهید زیرا هر دو از لحاظ نصب به یک صورت است. در واقع معمولا برای موتور سیکلت نیز از همان ردیاب خودرو استفاده می‌شود.

تنها موردی وجود دارد نحوه سیم کشی و قرار گیری ردیاب است که توصیه می‌کنیم به فردی متخصص و کار بلد این موضوع را بسپارید.

چطور یک خرید ردیاب موتور سیکلت عالی و مناسب داشته باشیم؟

در ابتدایی‌ترین مرحله بررسی قیمت و خرید ردیاب موتور سیکلت شما باید دقت داشته باشید که ردیاب را از شرکتی معتبر، با تجربه و مسئولیت پذیر خرید کنید.

در مرحله بعد دقت کنید ردیاب موتور سیکلت از برندهای معتبر و پرفروش در بازار باشد. معمولا شرکت‌های خوش نام و برندهای معتبر دقت لازم را جهت کسب رضایت مشتریان خود دارند.

در مرحله آخر به گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه دقت کنید، زیرا پس از خرید، خدماتی که شرکت مد نظر به شما می‌دهد بسیار حائز اهمیت است.

شما برای مشاوره و خرید ردیاب موتور سیکلت می‌توانید با تیم ردیاب من در ارتباط باشید.

بررسی قیمت ردیاب موتور سیکلت

برای بررسی قیمت ردیاب موتور سیکلت نمی‌توانیم قیمتی قطعی اعلام کنیم زیرا با توجه به تنوعی که در بازار وجود دارد، قیمت ها کاملا متغیر است.

اما توصیه می‌کنیم به صفحه محصولات ردیاب من بروید، ما در این صفحه سعی داریم تا قیمت دستگاه‌ها را به روز نگه داریم و اطلاعاتی دقیق به مشتریان بدهیم تا خریدی مطمئن داشته باشند.

آیا خرید ردیاب موتور سیکلت واجب است؟

اگر به دنبال بالا بردن امنیت موتور سکلت خود هستید و می‌خواهید مدیریت و نظارتی عالی نسبت به آن خود داشته باشید. نصب ردیاب موتور سیکلت بهترین کار است.

ردیاب موتور سیکلت بهتر است یا دزدگیر؟

به صورت کلی اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم مطمئنا با توجه به امکانات می‌گوییم ردیاب اما شما باید بدانید که این دو دستگاه مکمل یکدیگر هستند و در کنار یکدیگر تجربه‌ای بی‌نظیر از امنیت را برای شما فراهم می‌کنند.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 13

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *