نرم افزار تبدیل موبایل و تبلت به ردیاب

تبدیل گوشی همراه به ردیاب – خرید ردیاب گوشی همراه موضوع اصلی این محتواست، در واقع نرم افزار موبوترک mobotrack یک اپلیکیشن اندروید می باشد برای تبدیل تبلت اندرویدی و گوشی همراه به ردیاب، اگر که قصد خرید ردیاب گوشی همراه را دارید توصیه ما این است در ابتدا این صفحه را مطالعه فرمایید.

برای تبدیل گوشی به ردیاب دسترسی به اینترنت لازم بوده و همچنین با فعال بودن موقعیت (GPS) و دیتای اینترنت (DATA)، نرم افزار ردیابی موبوترک mobotrack به خوبی عمل نموده و می توانید به راحتی فرزندان، اعضای خانواده، سالمندان و کارمندان خود را کنترل، نظارت و مدیریت کنید. با استفاده از لینک زیر می توانید اپلیکیشن موبوترک mobotrack را دانلود نموده و بر روی گوشی ای که قصد ردیابی آن را دارید نصب نمایید.

دانلود اپلیکیشن ردیابی موبایل و تبلت

چرا باید از موبایل یا گوشی همراه به جای ردیاب استفاده کرد؟

به طور کلی ردیاب کاربردهای بسیار زیادی دارد، شما می‌توانید از این سخت افزار برای ردیابی اشخاص، خودرو، اموال و … استفاده کنید و برای هر کدام از این موارد لازم است که شما ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی و ردیاب آهنربایی تهیه کنید.

به طور کلی ردیاب می‌تواند موقعیت مکانی، تاریخچه مسیر، سرعت لحظه‌ای، گزارش توقفات و کلی گزارش مهم و هشدار کاربردی دیگر را به شما نمایش دهد اما ما فرض را بر این می‌گیریم که شما ردیاب ندارید و می‌خواهید از گوشی همراه خود به عنوان ردیاب استفاده کنید.

در ابتدا باید بدانید که گوشی همراه و تبلت به صورت کامل امکانات ردیاب را به شما نمی‌‎دهد اما خب تا حدود بسیار زیادی کار شما را راه می‌اندازد البته اگر فقط هدف شما ردیابی و پیدا کردن موقعیت مکانی باشد.

پس در مجموع ما از موبایل و گوشی همراه به این دلیل به عنوان ردیاب استفاده می‌کنیم تا بتوانیم اجسام، اشخاص، اموال و … را که قابل ردیابی با گوشی همراه هستند را ردیابی کنیم.

چطور تبلت یا گوشی همراه خود را به ردیاب تبدیل کنیم؟

مرحله اول: همانطور که در ابتدای مقاله تبدیل گوشی همراه به ردیاب اشاره شد در اولین مرحله نرم افزار موبوترک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. لینک دانلود برای گوشی‌های اندرویدی در بالای صفحه قرار داده شده است.

مرحله دوم: داده‌های تلفن همراه را برای ارتباط گوشی با اینترنت روشن کنید.

مرحله سوم: GPS NAVIGATION گوشی همراه را روشن کنید.

تبدیل گوشی همراه به ردیاب

مرحله چهارم: دکمه فعال کردن را بر روی اپلیکیشن بزنید (سپس چند لحظه صبر کنید تا قسمت ارتباط با سرور در پایین نرم افزار سبز شود.)

چطور گوشی همراه را به ردیاب تبدیل کنیم

مرحله پنجم: پس از این مرحله باید شناسه IMEI موبایل یا دستگاه تبلت خود را به دست آورید. می‌توانید در گوگل سرچ کنید نحوه رسید به IMEI گوشی همراه و تبلت را.

مرحله ششم: حال اپلیکیشن ردیابی ردیاب من را نصب کنید.

مرحله هفتم: سپس طبق مقاله آموزشی، آموزش ردیابی اپلیکیشن ردیابی ردیاب من پیش می‌روید و اپلیکیشن ناظر را نصب می‌کنید.

مرحله هشتم(آخر): با استفاده نام کاربری و رمز عبور خود وارد نرم افزار ناظر می‌شوید.

پس از این مرحله شما هر مکانی که گوشی همراه یا تبلت خود را قرار دهید با استفاده از گوشی همراه دیگری یا با استفاده از سامانه وب ردیابی ردیاب من می‌توانید موقعیت مکانی، سرعت و گزارشات کاربردی دیگر دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

به همین راحتی!

شما با تبدیل گوشی همراه به ردیاب می‌توانید برای ردیابی سالمندان، ردیابی کودکان، ردیابی کارمندان و بازاریابان، ردیابی خودرو، ردیابی اموال ارزشمند و … استفاده کنید و اطلاعت بسیار زیادی را به دست آورید.

برای آشنایی بیشتر با پلتفرم سامانه وب ردیاب من نیز به صفحه آن بروید و مطالعه داشته باشید که چه اطلاعاتی را این سامانه ردیابی در اختیار شما بزرگواران عزیز قرار می‌دهد.

برای تبدیل گوشی همراه به ردیاب فقط دقت داشته باشید که گوشی همراهی که تبدیل به ردیاب می‌شود باید یا دارای سیم کارت باشد یا به اینترنت متصل باشد تا بتواند اطلاعات خود را برای شما ارسال کند.

خرید ردیاب گوشی همراه

با نصب این نرم افزار دیگر نیازی به خرید ردیاب گوشی ندارید و این نرم افزار گوشی شما را تبدیل به ردیاب می‌کند تا با استفاده از آن بتوانید شخصی دیگر یا گوشی دیگر خود را ردیابی کنید.

این اپلیکیشن برای ردیابی کارمندان – ردیابی سالمندان – ردیابی کودکان به صورت کلی ردیابی افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از این اپلیکیشن شما نیاز به خرید ردیاب شخصی ندارید و گوشی همراه فرد را تبدیل به ردیاب می‌کنید.

سوالات متداول در خصوص خرید ردیاب گوشی و تبدیل گوشی همراه به ردیاب

عملکرد گوشی تبدیل شده به ردیاب چگونه است؟

زمانی که گوشی همراه شما تبدیل به ردیاب می‌شود با استفاده از سیم کارت و اینترنت اقدام به ارسال داده‌های مکانی می‌کند که این داده‌ها را با استفاده از نویگیشن همراه و اتصال به ماهواره‌های مکان یابی به دست می‌آورد.

آیا هر موبایلی را می‌توان با این روش به ردیاب تبدیل کرد؟

ما در این مقاله به شما آموزش داده‌ایم که هر گوشی‌ اندرویدی و تبلت اندرویدی را تبدیل به ردیاب کنید. پس نکته مهم اینجاست که اپلیکیشن ردیابی مد نظر قابلیت نصب بر روی گوشی شما را داشته باشد.