ردیاب خودرو

بررسی هشدار سرقت باتری خودرو و سرقت ردیاب خودرو

هشدار سرقت باتری خودرو
0
(0)

ردیاب خودرو سخت افزاری حرفه‌ای جهت افزایش امنیت خودرو است که در کنار آن خدماتی کاربردی در زمینه نظارت و مدیریت خودرو در اختیار شما قرار می‌دهد که در مقالات گذشته به صورت مفصل به معرفی این سخت افزار و کاربردهای آن پرداختیم اما در این مقاله قصد داریم یکی از هشدارهای مهم ردیاب خودرو یعنی هشدار سرقت باتری خودرو و سرقت ردیاب خودرو را مورد بررسی قرار دهیم.

برخی از سارقین خودرو برای سرعت عمل در کار، اقدام به سرقت باتری خودرو می‌کنند که باتری خودرو از اجزا با ارزش خودرو به شمار می‌رود و امکان دارد برای سارق نیز راحت تر باشد یا اینکه برای از کار انداختن دزدگیر و ردیاب خودرو اقدام به از کار انداختن باتری خودرو می‌کنند.

البته در جریان باشید که با از کار انداختن باتری خودرو امکان دارد دزدگیر خودرو از کار بیافتد اما ردیاب خودرو به دلیل داشتن باتری داخلی مجزا از کار نمی افتد و به کار خود ادامه می‌دهد.

هشدار سرقت باتری خودرو

همانطور که خدمت شما بزرگواران توضیح داده شد ردیاب خودرو دارای باتری داخلی است و دستگاه پس از کار افتادن باتری خودرو یا منبع تغذیه به کار خود ادامه می‌دهد و می‌تواند خدمات ردیابی را به شما ارائه دهد. یکی از این خدمات حرفه‌ای ارسال هشدار سرقت باتری خودرو است.

این هشدار با اتصال پورت برق دستگاه به منبع تغذیه کار می‌کند و پس از جدا شدن برق دستگاه این موضوع را تشخیص می‌دهد و از طریق پیامک، تماس یا به صورت GPRS در اپلیکیشن ردیابی این موضوع را به کاربران اطلاع رسانی می‌کند.

با این هشدار شما دیگر نگران این نیستید که سارق ردیاب خودرو شما را از کار بیاندازد، زیرا ردیاب ویژگی دارد که شما را از این موضوع مطلع کند و منجر به جلوگیری از سرقت شود.

معمولا اکثر ردیاب‌های حرفه‌ای موجود در بازار این امکان را دارند، ردیاب‌هایی همانند تلتونیکا، کانکاکس، کوبان، برخی ردیاب‌های تولید داخل و … نیز  از این قابلیت دستگاه پشتیبانی می‌کنند.

هشدار سرقت ردیاب خودرو

در برخی مواقع نیز سارق با بهم ریختن سیم کشی داخلی خودرو و از بین بردن موارد دیگر سعی می‌کند خودش را به ردیاب خودرو برساند و آن را مورد سرقت قرار دهد که در این مواقع نیز ردیاب دارای هشدار سرقت ردیاب است و موضوع را به کاربر اطلاع رسانی می‌کند.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. شمارش آرا: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *