ردیاب خودرو

نکاتی درباره قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در ساری – ردیاب خودرو

خرید ردیاب خودرو در ساری
5
(1)

یکی از پرجمعیت‌ترین نواحی استان مازندران، شهر ساری است. این شهر ازجمله شهرهای مهم شمال ایران به حساب می‌آید که در سال‌های اخیر به دستاوردهای باارزش اقتصادی و صنعتی دست یافته است.

از طرف دیگر جمعیت افراد ساکن ساری روز به روز در حال افزایش است و همین امر منجر به افزایش وسایل نقلیه در این شهر شده است. با این اوصاف، مسائل امنیتی مثل خرید ردیاب وسایل نقلیه یا خرید ردیاب آهنربایی در ساری نیز بایستی به صورت جدی‌تر و دقیق‌تر در دست اقدام قرار بگیرد.

با توسعه کارخانجات و صنایع مختلف، نیاز به ناوگان حمل و نقل، قابل چشم پوشی نیست و بدیهی است که امنیت این قبیل وسایل هم باید به طور جدی پیگیری شود.

یکی از مسائلی که می‌تواند در این زمینه کمک‌رسان مردم باشد، استفاده از ردیاب خودرو است. مردم می‌توانند با نصب دستگاه ردیاب بر روی وسیله نقلیه خود و فعالسازی نرم افزار آن در تلفن همراه‌شان از موقعیت لحظه‌ای و امنیت خودروشان باخبر باشند. بنابر آنچه گفته شد، استفاده از این فناوری در نواحی مهمی مثل ساری، بسیار حائز اهمیت است.

خرید ردیاب در ساری

دزدگیر بهتر است یا ردیاب خودرو؟

شاید تصور کنید همین که ماشین شما دارای دزدگیر است کفایت می‌کند و دیگر نیازی به خرید ردیاب خودرو یا ردیاب آهنربایی در ساری ندارید، اما دزدگیر شما هر چقدر هم که پیشرفته باشد، پس از به سرقت رفتن ماشین شما، هیچ کاربردی برایتان ندارد. در این مواقع، کاربرد ردیاب بسیار نمود پیدا می‌کند.

شما می‌توانید با نصب ردیاب بر روی خودروتان آن را در هر کجا که باشد رصد کنید. حتی پس از به سرقت رفتن ماشین‌تان، می‌توانید با قابلیت‌های تعبیه شده در نرم افزار ردیاب‌تان به موقعیت ماشین خود دسترسی پیدا کنید.

قیمت ردیاب آهنربایی در ساری با توجه به امکانات و نوع خدماتی که برایتان فراهم می‌کند، متفاوت است. در ادامه این موضوع را بیشتر بررسی می‌کنیم.

دقت داشته باشید که ردیاب خودرو نیز با ردیاب آهنربایی تفاوت‌های بسیاری دارد که توصیه می‌کنیم به صفحات مربوط به آنها در وب سایت ردیاب من بروید و اطلاعاتی دقیق در این زمینه‌ها کسب کنید.

معرفی ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی یکی از پیشرفته‌ترین ردیاب‌های وسایل نقلیه امروزی است. این ردیاب به واسطه یک آهنربای قوی به دیگر فلزات مثل بدنه خودرو می‌چسبد و برای موقعیت یابی انواع وسایل نقلیه، اشیاء فلزی و مقاصد پلیسی به کار می‌رود. ردیاب آهنربایی با باتری کار می‌کند و هر زمان که شارژ آن تخلیه شود، از طریق نرم افزار یا پیامک، هشداری مبنی بر خالی بودن شارژ باتری برای شما می‌فرستد.

امکانات ردیاب مغناطیسی

• آهنربای قوی موجود در ردیاب کاملا به بدنه ماشین می‌چسبد و در برابر گرد و غبار، رطوبت، شرایط جوی نامساعد و لرزش‌های ماشین، بسیار مقاوم است و جدا نمی‌شود.

• می‌توان از طریق تماس و ارسال پیامک با ردیاب ارتباط برقرار کرد

• آهنربای موجود در ردیاب بسیار قوی است و اگر به هر دلیلی از بدنه خودرو جدا شود، از طریق یک پیامک یا تماس تلفنی وضعیت را به فرد اعلام می‌کند

• ردیاب آهنربایی از طریق جی پی آر اس، جی پی اس و ال بی اس به شبکه‌های ارتباطی متصل است و از یک آنتن داخلی برای ارتباط موثر بهره می‌گیرد

• می‌توان از طریق اپلیکیشن ردیاب برای اتصال آنلاین و ردیابی لحظه‌ای دستگاه استفاده کرد و می‌توان پنل کاربری آن را در انواع دستگاه‌های تبلت، موبایل و کامپیوتر فعال کرد

• برای بازبینی مجدد می‌توان از اطلاعات مسیر طی شده که در حافظه آن ذخیره می‌شود، استفاده کرد

• هنگام کاهش میزان شارژ باتری، هشداری برای کاربر فرستاده می‌شود

• می‌توان با استفاده از قابلیت محدوده حصار جغرافیایی ردیاب، پیغام‌های ورود و خروج از محدوده را دریافت کرد

• ردیاب آهنربایی قادر است استحکام خود را در شرایط نامساعد جوی از دمای -۲۰ درجه تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد حفظ کند

• دکمه روشن/ خاموش دستگاه با استفاده از یک چراغ چشمک زن ال ای دی قابل مشاهده است

• می‌توان با استفاده از کدهای دستوری و پیامک‌های مختلف سیم کارت ردیاب، انواع برنامه‌ها و قابلیت‌های اضافه را در آن تعریف کرد

ردیاب آهنربایی در ساری

دستورالعمل نصب و خرید ردیاب آهنربایی در ساری

وجود باتری در ردیاب آهنربایی خودرو و عدم نیاز آن به سیم‌کشی و اتصال برق خودرو، نصب آن را آسان نموده است. در حقیقت می‌توان ردیاب را در روی هر قسمت فلزی از ماشین نصب کرد. اگر قصد دارید عملکرد مطلوبی از ردیاب مغناطیسی عایدتان شود، بهتر است آن را در جایی بچسبانید که آنتن‌دهی مطلوبی داشته باشد.

توصیه ما این است که اگر موارد امنیتی برای شما جلوه ویژه‌ای دارد و می‌خواهید امنیت خودرو را افزایش دهید امکانات ردیاب خودرو سیمی را نیز مورد بررسی قرار دهید همانند پک حرفه‌ای ردیاب من یا پک پایه ردیاب من.

قیمت ردیاب آهنربایی در ساری متاثر از چه فاکتورهایی است؟

امکان اصلی دستگاه

مهم ترین مورد که بر قیمت ردیاب آهنربایی در ساری تاثیر گذار است، امکانات ردیاب است.

پشتیبانی شبانه روزی

هنگامی که برای خرید ردیاب آهنربایی در ساری به فروشگاه‌های مرتبط مراجعه می‌کنید، ردیابی را انتخاب کنید که از پشتیبانی قوی برخوردار باشد.

این یکی از مهمترین مواردی است که باید مد نظر قرار دهید؛ زیرا در مواقعی که مشکلی برای خودروتان پیش بیاید تیم پشتیبانی می‌تواند در برطرف کردن ایرادات جی پی اس به شما کمک کند. اگر ردیاب شما از پشتیبانی قوی برخوردار باشد، این عامل در صورت هزینه خرید ردیاب خودرو شما تاثیرگذار خواهد بود.

گارانتی یا مهلت تست خرید ردیاب آهنربایی در ساری

همه ما می‌دانیم که یک ردیاب باکیفیت، خدمات پس از فروش ازجمله گارانتی را به ما ارائه می‌دهد. پس در امر خرید ردیاب، به این موضوع دقت کنید. گارانتی معتبر، تضمین کننده کیفیت محصول است. ردیابی که گارانتی داشته باشد، هزینه بالاتری هم خواهد داشت. در هنگام خرید ردیاب بهتر است نوع و مدت زمان گارانتی را هم مد نظر قرار دهید.

دقت ردیابی

تمامی ردیاب‌های خودرو با درصدی از خطا همراه هستند. از این رو، میزان درصد این خطا اهمیت دارد. اگر در پی خرید دستگاه ردیاب آهنربایی خودرو در ساری هستید و از نظر هزینه مشکلی ندارید، توصیه می‌کنیم ردیابی را انتخاب کنید که درصد خطای کم و دقت بالایی را به شما ارائه دهد.

کلید SOS

کلید SOS یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار در خرید ردیاب آهنربایی در ساری است. همه ردیاب‌ها دارای این کلید نیستند. عملکرد این کلید وقتی نمود پیدا می‌کند که برای مثال در زمان وقوع حادثه با فشردن این کلید، سه نفر از نزدیکان شما از وضعیت‌تان مطلع می‌شوند. در واقع شما این امکان را دارید که شماره تلفن سه نفر از نزدیکانتان را بر روی دستگاه ردیاب تعریف کنید و در مواقع اضطراری با زدن کلید SOS آنها را در جریان قرار دهید. این قابلیت بر افزایش هزینه ردیاب خودرو شما تاثیر می‌گذارد.

اپلیکیشن ردیاب

ارائه دهندگان برخی از ردیاب‌ها برای راحتی مشتریان‌شان، اپلیکیشن ردیابی مخصوص به خود را طراحی کرده اند. این امکان برای رابط کاربری آسان مشتری توسعه یافته است. اگر چنین ردیابی را انتخاب کنید، از منوی فارسی و امکانات سایت آن بهره‌مند خواهید شد و به طبع باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید.

برند

برند محصول یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت آن است. برخی برندها بسیار شناخته شده اند و به دلیل شهرت محصولات‌شان، هزینه بیشتری هم دریافت می‌کنند. البته بهتر است علاوه بر برند ردیاب آهنربایی، به موارد دیگری مثل کارایی، کیفیت و امکانات آن توجه کنید.

جمع‌بندی خرید ردیاب آهنربایی در ساری

در مطلب حاضر به بررسی قیمت و خرید ردیاب آهنربایی خودرو در ساری پرداختیم و گفتیم که این قبیل ردیاب‌ها چه امکاناتی برای شما فراهم می‌کنند و در مقایسه با دزدگیر خودروها چه مزایایی دارند. همچنین درباره هزینه و قیمت ردیاب آهنربایی در ساری نکاتی را برایتان شرح دادیم. امیدواریم با خواندن این مطلب به دید جامعی درباره انتخاب و خرید ردیاب آهنربایی در ساری دست پیدا کرده باشید.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *