ردیاب خودرو

قیمت و خرید ردیاب خودرو در اصفهان

5
(10)

در این مقاله در کنار مردم عزیز شهر اصفهان هستیم تا راهنمایی‌های لازم را جهت خرید ردیاب خودرو در اصفهان بدهیم تا با بررسی قیمت این دستگاه و امکانات آن خریدی دقیق را داشته باشند.

اصفهان شهری تاریخی، فرهنگی و گردشگری در مرکز ایران است. شهری زیبا و فوق‌العاده که پس از تهران و مشهد، پرجمعیت‌ترین شهر ایران به شمار می‌رود و به همان نسبت وسایل نقلیه‌ای همانند موتور سیکلت، خودرو سازمانی، خودرو شخصی و … نیز در این شهر بسیار زیاد دیده می‌شود.

نگهداری و حفظ امنیت وسایل نقلیه یکی از مهم‌ترین مسائل برای صاحبین خودرو در شهر اصفهان به شمار می‌رود و ما در این مقاله می‌خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا با خرید ردیاب خودرو در اصفهان بتوانید علاوه بر حفظ امنیت خودرو، کنترل و نظارت دقیق داشته باشید.

عملکرد فنی ردیاب خودرو به چه صورت است؟

به طور کلی ردیاب خودرو با استفاده از ماهواره‌های مکان‌یابی که به ماهواره‌های GNSS معروف هستند، موقعیت مکانی خود را به دست می‌آورد و این موقعیت را با استفاده از یک سیم کارت برای کاربران ارسال می‌کند.

در واقع وظیفه به دست آوردن موفعیت مکانی توسط ماژول جی اس و وظیفه ارسال موقعیت مکانی برای سرورها یا افراد توسط ماژول جی اس ام انجام می‌شود.

اگر که قصد دارید با عملکرد ردیاب خودرو به صورت دقیق‌تری آشنا شوید توصیه می‌کنیم مقاله راهنما خرید ردیاب خودرو را مطالعه فرمایید، در این مقاله به صورت مفصل عملکرد ردیاب خودرو را شرح داده‌ایم و کاربران را در زمینه خرید این دستگاه راهنمایی کردیم.

به صورت کلی عملکرد پایه‌ای ردیاب خودرو با ردیاب آهنربایی و ردیاب شخصی یکی است اما استفاده، کاربری و ویژگی‌های آنها و نحوه استفاده‌شان به کلی با هم دیگر متفاوت است.

تلتونیکا

چرا خرید ردیاب خودرو در اصفهان امری ضروری است؟

همانطور که اشاره شد شما با خرید ردیاب خودرو در اصفهان می‌توانید امنیت خودرو را بالا ببرید و همچنین از طرفی دیگر می‌توانید در راستای مدیریت و نظارت وسایل نقلیه خود تصمیمات بهتری بگیرید.

از طرفی شهر اصفهان یکی از پر جمعیت‌ترین شهرهای موجود در ایران است و از لحاظ گردشگری و همچنین اقتصادی جایگاه ویژه‌ای دارد به همین دلیل خوب است که اگر صاحب وسیله نقلیه هستید حتما به فکر خرید ردیاب خودرو برای خود و اطرافیانتان باشید.

چطور در زمان خرید ردیاب خودرو در اصفهان ردیابی متناسب با نیاز خود پیدا کنیم؟!

معمولا در وهله اول خرید ردیاب خودرو مسئله ردیابی و بررسی موقعیت مکانی خودرو بالاترین اولویت را دارد زیرا همانطور که از نام این دستگاه پیداست برای اکثر افراد در اولین مرحله اولویت ردیابی مطرح می‌شود. یعنی هر زمان که خواستید بتوانید موقعیت مکانی خودرو را مورد بررسی قرار دهید و ببینید خودرو کجاست.

باید بدانید که ردیاب خودرو با اتصال به اپلیکیشن ردیابی می‌تواند این موقعیت را با توجه به فیلتر زمانی شما نمایش دهد، یعنی اگر بخواهید بررسی کنید خودرو شما در هفته پیش، دوشنبه، ساعت 17:30 کجا بوده است، به راحتی با چند کلیک ساده می‌توانید این کار را انجام دهید.

پس در مرحله اول خرید ردیاب خودرو در اصفهان مبحث ردیابی را در نظر داشته باشید و ردیابی را انتخاب کنید که از لحاظ ارائه موقعیت مکانی، قوی عمل کند. یعنی ماژول جی پی اس قوی داشته باشد و همچنین در کنار ماژول جی پی اس از LBS نیز اگر استفاده کند این دقت بیشتر نیز می‌شود.

پس از آن باید بدانید ردیا‌ب‌هایی با کارکرد سازمانی معمولا با ردیاب‌های خودرو شخصی تفاوت‌هایی دارند که در مقاله تفاوت ردیاب خودرو شخصی با سازمانی به صورت مفصل این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم.

در مرحله دوم باتری داخلی ردیاب خودرو که این موضوع نیز مبحث مهمی به حساب می‌آید، اگر دستگاه شما دارای باتری داخلی باشد در زمان سرقت باتری خودرو می‌تواند شما را از این موضوع مطلع کند و همچنین خودش به صورت مستقل مدت زمانی را روشن بماند. تنها دقت داشته باشید که باتری داخلی قدرت روشن نگه داشتن دستگاه حد اقل برای یک یا دو ساعت داشته باشد.

در مرحله سوم اگر برای خودرو شخصی می‌خواهید از ردیاب استفاده کنید مباحث امنیتی و امکاناتی که از لحاظ امنیتی در اختیار شما قرار می‌دهد را حتما مورد بررسی قرار دهید.

در مرحله چهارم کیفیت و نام برند ردیاب را در نظر بگیرید، سعی کنید ردیابی را خرید کنید که از کیفیت بالایی برخوردار است و در بازار به نیکی از آن یاد می‌شود. ما در پک ردیاب حرفه‌ای ردیاب من معمولا از ردیابی حرفه‌ای که در خوردوهای شخصی، خودروهای سنگین، موتور سیکلت و … قابل استفاده است ، استفاده می‌کنیم.

قیمت خرید ردیاب خودرو اصفهان

امکاناتی که با خرید ردیاب خودرو در اصفهان در اختیار شما قرار می‌گیرد چیست؟

امکاناتی که با خرید ردیاب خودرو در اصفهان به دست می‌آورید به شرح زیر می‌باشد:

هشدار حمل با جرثقیل : اامروزه برخی از سرقت‌ها متاسفانه با استفاده از جرثقیل انجام می‌شود، یعنی سارقین با استفاده از آن به صورت کامل خودرو را بکسل می‌کنند و به سرقت می‌برند.

خوشبختانه ردیاب خودرو با داشتن هشدار مناسب از این مورد جلوگیری می‌کند و سریعا، بکسل شدن را به اطلاع صاحب ردیاب خودرو می‌رساند.

هشدار سرقت باتری خودرو : برخی دیگر از سارقین جهت کاهش ریسک سرقت، سعی به سرقت باتری خودرو می‌کنند که خوشبختانه در این شرایط نیز ردیاب دارای هشداری مخصوص است و با استفاده از باتری داخلی خود این موضوع را به اطلاع کاربر می‌رساند.

هشدار روشن و خاموش شدن خودرو : تصور کنید فردی بدون اطلاع شما سوئیچ خودروتان را بر می‌دارد یا اینکه سارقی اقدام به روشن کردن موتور خودرو شم می‌کند. خوشبختانه در این موقعیت ردیاب خودرو بلافاصله شما را از این موضوع مطلع می‌کند تا خود را به خودرو برسانید.

خاموش کردن خودرو از راه دور : شما با خرید و اتصال یک عدد رله قطع کن به ردیاب می‌توانید در شرایطی اضطراری که فردی اقدام به سرقت خودرو شما کرده است، دست به کار شوید و برق خودرو را از راه دور با استفاده از یک پیام یا با استفاده از یک کلیک در اپلیکیشن قطع کنید.

هشدار سرعت غیر مجاز : این هشدار بسیار کاربردی بدین صورت است که اگر خودرو شما سرعتی بیش از اندازه تعریف شده توسط شما را داشته باشد، ردیاب خودرو بلافاصله این موضوع را پوشش داده و به شما اطلاع می‌دهد.

هشدار ورود و خروج از محدوده مجاز : پس از خرید ردیاب خودرو در اصفهان با استفاده از این هشدار شما محدوده‌ای را در شهر مد نظر قرار می‌دهید، پس از آن هر زمان خودرو وارد این محدوده شود یا از این محدوده خارج شود بلافاصله برای شما هشداری ارسال می‌گردد.

بررسی موقعیت لحظه‌ای و تاریخچه مسیر : با استفاده از ردیاب خودرو شما می‌توانید موقعیت لحظه‌ای خودرو را بر روی نقشه مشاهده فرمایید، همچنین اگر مجموعه مسیرهایی که توسط راننده از صبح طی شده است به صورت دسته بندی شده قابل دسترس است و می‌توانید با فیلتر کردن مسیرهای پیموده شده را بررسی فرمایید.

هشدار کار در جا : این هشدار زمانی برای شما ارسال می‌شود که مدت زمان زیادی خودرو با موتور روشن در محیطی پارک شده باشد که به شما کمک می‌کند در مدیریت سوخت و کم تر روشن نگه داشتن خودرو.

بررسی ولتاژ خودرو : پس از خرید ردیاب خودرو در اصفهان شما می‌توانید وضعیت ولتاژ باتری خودرو را به صورت لحظه‌ای مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز نسبت به تعمیر و بررسی آن اقدام کنید.

سرویس‌های دوره‌ای خودرو : از مهم‌ترین موارد در نگهداری خودرو، بررسی سرویس‌های دوره‌ای و رسیدگی به آن است. شما با خرید ردیاب در اصفهان می‌توانید در اپلیکیشن ردیاب خودرو به صورتی این مورد را تنظیم کنید که در زمان مورد نظر به شما یاد آوری کند و شما نسبت به آن اقدام فرمایید.

و بسیاری امکانات کاربردی دیگر…

همانطور که مشاهده می‌فرمایید خرید ردیاب خودرو در اصفهان با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد یک امر ضروری به حساب می‌آید.

بررسی قیمت ردیاب خودرو در اصفهان

اپلیکیشن ردیابی چیست و چه امکاناتی در اختیار ما قرار می‌دهد؟

در واقع ردیاب خودرو به تنهایی یک سخت افزار ردیابی است که البته امکانات زیادی دارد اما در نظر داشته باشید ردیاب خودرو به دو صورت اطلاعات خود را در اختیار کاربر قرار می‌دهد یا اینکه هشدارها را ارسال می‌کند. یا با استفاده از پیامک یا با استفاده از اپلیکیشن ردیابی.

معمولا پیامک پایه‌ای ترین روش برای اطلاع رسانی است اما اپلیکیشن ردیابی امکانات ویژه‌تری را با طراحی منحصر به فرد و جذاب‌تری در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با خرید ردیاب خودرو در اصفهان و نصب اپلیکیشن ردیابی می‌توانید امنیت خودرو خود را بسیار بالا ببرید اما توصیه ما این است که روش برقراری ارتباط با ردیاب خودرو از طریق پیامک را نیز آموزش ببینید.

با این روش شما اگر در محیطی قرار بگیرید که اینترنت موجود نیست می‌توانید با استفاده از پیامک با ردیاب خودرو ارتباط بگیرید و موقعیت خودرو را بررسی کنید.

تاریخچه مسیر نیز با استفاده از اپلیکیشن ردیابی در دسترس شما قرار می‌گیرد.

همچنین باید بدانید که در کنار اپلیکیشن، سامانه وب ردیابی را اغلب شرکت‌ها در اختیارتان قرار می‌دهند که بتوانید با استفاده از آن نیز خودرو را مورد نظارت و بررسی قرار دهید.

قیمت ردیاب خودرو در اصفهان

با توجه به بازار رقابتی ردیاب خودرو در اصفهان، همکاران در تلاش هستند تا قیمت‌های رقابتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند اما توصیه ما این است که در زمان خرید ردیاب خودرو و برری قیمت ردیاب خودرو در اصفهان علاوه بر قیمت، موارد مهم دیگری را همچون مشخصات فنی ردیاب، ویژگی‌ها و امکانات و از همه مهم‌تر خدمات دهی شرکت مورد نظر را بررسی کنید تا تجربه‌ای عالی از خرید ردیاب در اصفهان داشته باشید.

خدمات دهی ردیاب من در اصفهان

ردیاب من با ارائه بهترین سخت افزارهای ردیابی در وب سایت خود تمام تلاش را دارد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان اصفهانی ارائه دهد.

حتما برای آشنایی بیشتر با ما قسمت درباره ما وب سایت را مطالعه فرمایید.

خرید ردیاب خودرو در اصفهان آیا امری ضروری است؟

در واقع در کشور‌های پیشرفته از ردیاب علاوه بر مسائل امنیتی در موارد مدیریتی خودرو نیز استفاده می‌کنند، به همین دلیل توصیه ما این است که اگر برای وسیله نقلیه خود و امنیت و نگهداری اش ارزش ویژه قائل هستید، خرید ردیاب خودرو بهترین کار است.

بهترین ردیاب خودرو جهت خرید در اصفهان چیست؟

در زمان خرید توصیه ما این است که در ابتدا شناخت کافی نسبت به نیاز خود داشته باشید و سپس اقدام به خرید کنید. زیرا شاید نیاز به خرید بهترین و گران ترین مدل نداشته باشید و مدل‌های پایه نیز کار شما را راه بیاندازد. در صورت خرید از ما تیم ردیاب من به صورت کامل شما را راهنمایی می‌کند.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 10

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *