ردیاب شخصی

8 دلیل مهم برای خرید ردیاب کودک + قیمت ردیاب کودک

بررسی قیمت و خرید ردیاب کودک
5
(7)

بررسی قیمت و خرید ردیاب کودک با توجه به اینکه خانواده‌های مدرن امروزی بتوانند از امنیت فزندان یا کودکان خود مطمئن شوند، یک مورد بسیار مهم به حساب می‌آید.

پیشرفت تکنولوژی امروز باعث شده است که والدین بتوانند با خیالی راحت بر کودکان خود نظارت داشته باشند. با به وجود آمدن جی پی اس (سیستم موقعیت یابی جهانی) و ردیاب‌های فعال شده با بلوتوث، کارآفرینان و تولید‌کنندگان در عرصه تکنولوژی راهکاری نو برای والدین در نظر گرفته‌اند و وسیله‌ای کاربردی تولید کرده‌اند.

استفاده و خرید ردیاب کودک به والدین کمک می‌کند تا بیشتر احساس امنیت داشته باشند و فرزندان خود را ایمن نگه دارند.

البته امکان دارد کودک شما در زمانیکه برایش یک دستگاه ردیاب می‌خرید کمی تهاجمی برخورد کند اما دلایل محکمی وجود دارد که چرا شما باید از ردیاب برای حفظ امنیت آنها استفاده کنید و حتما سعی کنید از ردیاب‌هایی استفاده کنید که ظاهر شکیل و کاربردهای دیگری نیز برای کودک داشته باشد تا او نیز ترغیب به استفاده شود.

در زمانی که فرزند شما مسیر منزل را پیدا نکند یا گم شود، هیچ راهکاری جز مکان یابی او ندارید که با خرید ردیاب کودک، دستگاه این امکان را به شما می‌دهد.

همانطور که در بالا اشاره شد جی پی اس کودک امروزی از نظر ظاهری جذابیت خاصی دارند که کودکان را ترغیب به استفاده از آنها می‌کند.

جی پی اس کودکان تمامی اطلاعات در مدت مسیر را ذخیره و به صورت داده محور برای شما ارسال می‌کند و شما می‌توانید این داده‌ها را با استفاده از اپلیکیشن ردیابی، سامانه وب و پیامک مورد بررسی قرار دهید.

با بررسی قیمت ردیاب کودک و خرید آن آنلاین می‌دانید که فرزند شما کجا حضور دارد. به طور مثال یکی از مدل‌های ردیاب شخصی کودکان ردیاب تلتونیکا TMT250 است که امکانات بسیار زیادی دارد و برای بررسی قیمت آن می‌توانید به صفحه مربوط رجوع کنید.

ردیاب کودک چیست و چطور کار می‌کند؟

در زمان خرید ردیاب کودک باید بدانید که این دستگاه یک سخت افزار کاربردی است که با استفاده از ماژول GNSS با ماهواره‌های مکان‌یابی ارتباط برقرار می‌کند و موقعیت خود را به دست می‌آورد، در مرحله بعد ردیاب با استفاده از ماژول GSM این اطلاعات کاربردی را برای شما ارسال می‌کند.

ارسال اطلاعات استخراج شده ردیاب با استفاده از سیم کارت انجام می‌شود، این اطلاعات علاوه بر نمایش به در اپلیکیشن‌های ردیابی امکان ارسال به صورت پیامکی یا تماس گرفتن با کاربر را نیز دارند.

در کنار ماژول‌های اشاره شده، ردیاب کودک دارای قطعات الکترونیکی دیگر همانند شتاب سنج و … است که با استفاده از آنها اطلاعات یونیک و کاربردی دیگری را در اختیار والدین قرار می‌دهد.

در برخی از ردیاب فرزندان امکان بررسی صدای اطراف نیز وجود دارد. باید این را بدانید که معمولا از ردیاب شخصی برای ردیابی کودکان استفاده می‌شود گرچه برخی از این ردیاب‌ها زیبایی و کاربردهایی مخصوص فرزندان دارند و برای آنها طراحی می‌شود.

نکته: معمولا ردیاب‌های کودکان با استفاده از پیامک، GPRS یا اتصال به کامپیوتر قابل تنظیم هستند که اکثر اوقات فروشندگان و خدمات دهندگان این کالا با استفاده از پیامک تنظیمات را انجام می‌دهند.

ردیاب فرزند

مزایای خرید ردیاب کودک

بازار و تکنولوژی ردیاب کودک به سرعت در حال پیشرفت و کسب محبوبیت است. محبوبیت پیدا کردن ردیاب های کودک را می‌توان در آگاه شدن مردم نسبت به کاربردهای جی پی اس و تکنولوژی آن دانست. در ادامه به برخی مزایای مهم این دستگاه می‌پردازیم:

در صورت ایجاد مزاحمت برای کودک

برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت دیگران برای کودکان و فرزندانتان استفاده از این دستگاه می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

معمولا این دستگاه‌ها دارای یک دکمه SOS برای شرایط اضطراری هستند، این دکمه به کاربران این امکان را می‌دهد که اگر فردی برای کودک مزاحمت ایجاد کرد کودک با فشردن این دکمه با استفاده از ردیاب می‌تواند موقعیت مکانی خود را برای والدین ارسال کند همچنین با والدین تماس بگیرد.

قبل از این مسائل نیز شما می‌توانید حصار جغرافیایی برای ردیاب تعیین کنید تا هر زمان کودک وارد این حریم شد یا از آن خارج شد به شما اطلاع دهد.

معمولا ردیاب کودک موقعیت مکانی را به صورت آنلاین با استفاده از سیم کارت برای سرورهای یک اپلیکیشن کاربردی ردیابی ارسال می‌کند و شما می‌توانید داده‌ها را بررسی کنید.

برای احتیاطات عمومی

هنگامی‌که والدین به مکان‌های شلوغ مانند مرکز خرید و پارک‌ها می‌روند کافیست یک ثانیه چشم خود را بچرخانند تا کودک از این فرصت استفاده کند.

در این زمان با خرید ردیاب کودک این دستگاه به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت‌تری با فرزند خود به بیرون بروید.

در این صورت دیگر نیاز نیست مدام استرس بیرون بردن کودکان خود را داشته باشید و مدام نگران‌شان باشید.

نکته مهم: خرید ردیاب کودک به این معنا هم نیست که دیگر نظارتی بر رفتار کودک نداشته باشید و حس مسئولیت شما نسبت به فرزندتان کم‌تر شود و او را به حال خود رها کنید، خیر این دستگاه وسیله‌ای است تا شما نظارت بهتری به عملکرد فرزندان داشته باشید و همچنین در شرایط ویژه به آنها کمک کنید.

خرید ردیاب کودک

جلوگیری از نگرانی‌های رفتاری کودکان

گاهی فرزندان به مهمانی دعوت می‌شوند و فراموش می‌کنند از موقعیت مکانی و شرایط خود شما را آگاه کنند. همچنین کودکانی که بیماری اوتیسم دارند مستعد پرسه زدن هستند و آسیب پذیری بیشتری دارند که استفاده از ردیاب می‌تواند به خانواده‌ها این نوید را بدهد که با آرامش بیشتری مراقت فرزندانشان باشند.

با خرید جی پی اس کودک ، فرزندان شما آزادی عمل و استقلال بیشتری را حس می‌کنند.

همچنین دستگاه برای بیماران خاص فوق‌العاده است.

ردیاب کودکان به شما این امکان را می‌دهد اگر فرزند زمین بخورد برای شما پیامی ارسال کند و شمارا از این موضوع مطلع کند و این خود یک عملکرد بسیار مناسب دستگاه در شرایط امنیتی است.

اتصال ردیاب کودک به اپلیکیشن

ردیاب فرزندان این قابلیت را دارد که با نرم افزار ارتباط برقرار کند و داده‌های اطلاعاتی خود را به صورت منظم در قالب گزارشاتی حرفه‌ای و گرافیکی برای والدین ارسال کند.

این اپلیکیشن‌ها دارای هشدارهای متعدد و کاربردی هستند که انگیزه استفاده از ردیاب را برای افراد دو چندان می‌کند.

از قابلیت‌ها و امکانات این اپلیکیشن‌ها که پس از خرید ردیاب کودک در اختیار شما بزرگواران قرار می‌گیرد می‎‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– بررسی تاریخچه مسیر ردیاب

– نمایش توقفات

– نمایش موقعیت لحظه‌ای کودک

– تعریف محدوده جغرافیایی

– سرعت حرکت کودک، حتی اگر در خودرو یا سرویس مدرسه باشد این سرعت را می‌توانید بررسی کنید

– و امکانات کاربردی بسیار دیگر که برای بررسی قیمت و خرید ردیاب کودک می‌توانید با تیم ردیاب من در ارتباط باشید و اپلیکیشن ردیابی ما را مورد بررسی قرار دهید.

قابلیت سرگرمی

برخی از ردیاب‌های کودکان به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بسیار جذاب هستند مخصوصا برای کودکان در غالب ساعت‌های مچی زیبا و رنگی و یا جاسوئیچی‌های زیبا یا دستگاه‌هایی که در گردن همانند گردنبند می‌افتد یا مکعبی زیبا طراحی می‌شوند البته در هنگام خرید بیشتر تا زیبایی کاربردهای ردیاب و امکانات ویژه آن را مدنظر قرار دهید و در مرحله پس از آن به زیبایی بپردازید.

کودکان دارای سندرم داون، کودکان توانخواه و فرزندان بیش فعال

این کودکان عزیز با توجه به شرایط ویژه‌ای که دارند نیاز به نگهداری و نظارت دقیق‌تر دارند.

معمولا برخی از رفتارهای آنها از کنترل خارج می‌شود اما شما باید همیشه آنها را در دیدرس خود داشته باشید. با توجه به امکانات ویژه ردیاب کودک که در بالاتر توضیح داده شد نگرانی شما نسبت به آنها کاهش می‌یابد و با خرید ردیاب کودک، این دستگاه یاری رسان شماست در شرایط ویژه.

خرید ردیاب پرسونال برای کودکان

خرید ردیاب کودک مناسب والدین شاغل

در خصوص ردیابی کودکان باید گفت این ردیاب‌ها به والدین کمک می‌کند با خیال راحت‌تری در محل کار خود ظاهر شوند و هر زمان احساس نگرانی از فرزند خود داشته با استفاده از ردیاب بلافاصله شرایط کودک را مورد بررسی قرار دهند یا با ردیاب تماس بگیرند و صدای فرزندشان را بشنوند.

معمولا از ردیاب کودکان تحت عنوان ردیاب دانش آموز نیز یاد می‌شود.

استفاده از ردیاب کودک و کمک به رانندگان سرویس

رانندگان سرویس مدارس می‌توانند در مواقع اضطراری فرزندان را پیدا کنند و به دنبال آنها بروند این مورد برای فرزندان مدرسه‌ای و کودکستانی بسیار کاربردی است.

همچنین همانطور که در بالا گفته شد شما با بررسی قیمت و خرید ردیاب کودک می‌توانید موقعیت سرویس مدرسه و کودک خود را در مسیر بررسی فرمایید و در شرایط ویژه با آن تماس بگیرید و صدای اطراف را گوش دهید.

بررسی قیمت ردیاب کودک

پس از بررسی موارد فنی ردیاب کودک کاربردی، حال زمان خرید است و اینکه این ردیاب‌ها چه قیمت‌هایی در بازار دارند.

به طور کلی باید به شما همراهان عزیز خاطر نشان کنیم که معمولا از ردیاب‌های شخصی برای ردیابی کودکان استفاده می‌شود، حال اینکه برای جذابیت بیشتر و کاربردهای مخصوص کودکان برخی از این ردیاب‌ها در ظاهر و امکانات متفاوت هستند.

توصیه ما این است که برای بررسی قیمت ردیاب کودک به صفحه خرید ردیاب شخصی وب سایت ما رجوع کنید، سعی ما این است که قیمت‌ها را در وب سایت بروز نگه داریم تا شما اطلاعات خوب و کاربردی را در این زمینه کسب کرده باشید.

در زمان بررسی قیمت و خرید ردیاب کودک چه مواردی را باید مد نظر قرار دهیم؟

در زمان بررسی قیمت و خرید ردیاب کودک و خرید آن، مواردی را باید مد نظر داشته باشید تا خریدی هوشمندانه و دقیق انجام دهید.

این موارد به شرح زیر است:

1-تجربه کاری و ماندگاری شرکت فروشنده و فعال در این کسب و کار را در مرحله اول مد نظر قرار دهید، زیرا یکی از موارد مهم خرید از یک شرکت اعتبار آنهاست و جهت اعتبار سنجی در وهله اول به تجربه کاری و ماندگاری آنها نگاه کنید.

2- وب سایت فروشنده ردیاب کودک را مورد بررسی قرار دهید، یک وب سایت حرفه‌ای اطلاعاتی ارزشمند در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد تا با دیدگاهی دقیق‌تر خرید خود را انجام دهند.ما در وب سایت ردیاب من مخصوصا در بخش بلاگ ردیاب من اطلاعاتی مفید و کاربردی را برای شما قرار دادیم.

3- فروشنده از دستگاه‌های معتبر و با اصالت همچون تلتونیکا و کوبان و … استفاده کند. در همین راستا ردیاب‌های موجود در وب سایت ردیاب من از بهترین‌های بازار جهانی انتخاب شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

4- در زمان خرید ردیاب کودک شرکت ارائه دهنده خدمات دارای اپلیکیشن ردیابی و پنل وب ردیابی باشد. دقت داشته باشید اپلیکیشن آنها دارای امکانات کاربردی باشد و از سرورهای مطمئنی پشتیبانی کند تا قطعی‌ها به حداقل خود برسد. ردیاب من اپلیکیشنی کاربردی را در زمینه ردیابی و مدیریت ناوگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

5- خدمات پس از فروش و پشتیبانی ردیاب کودک یکی از مهم‌ترین موضوعات است که شرکت فروشنده محصولات باید دستگاه‌ها را با گارانتی مطمئنارائه دهد. در همین راستا باید به عرض شما همراهان عزیز برسانیم اکثر دستگاه‌های موجود در وب سایت ردیاب من با گارانتی تقدیم حضور شما بزرگواران می‌شود. پک حرفه ای و پک پایه ردیاب من را بررسی فرمایید.

 

شکل ظاهری و ابعاد ردیاب کودکان جهت خرید چگونه است؟

این دستگاه معمولا ابعاد و اندازه کوچک و وزن سبکی دارد تا بتوانید در مواقع ضروری از دیدرس دیگران پنهان کنید. به طور مثال ابعاد ردیاب پرسونال تلتونیکا tmt250 20*43*44 میلیمتر (طول،عرض،ضخامت) وزن: 40 گرم

نحوه برقراری ارتباط با ردیاب کودک چگونه است؟

معمولا ردیاب کودک دارای سیم کارت است و با استفاده از دیتا و پیامک با شما ارتباط برقرار می‌کند. همچنین برای تنظیمات این دستگاه نیز با استفاده از پیامک و کامپیوتر می‌توانید دست به کار شوید.

عملکرد ردیاب کودک به صورت کلی چگونه است و چه امکاناتی دارد؟

ردیاب کودک با استفاده از ماهواره‌های مکان‌یابی اطلاعاتی دقیق را جمع آوری و برای شما ارسال می‌کند. همچنین در برخی مدل‌ها امکاناتی همچون تماس، شنود، دکمه sos، اطلاع رسانی از سرنگونی و افتادن کاربر و … نیز دارد.

 

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با متخصص ردیابی مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 7

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *