ردیاب خودرو

قیمت و خرید جدیدترین ردیاب خودرو – جی پی اس ماشین جدید

جدیدترین ردیاب خودرو
5
(5)

جدیدترین ردیاب خودرو یا جی پی اس ماشین جدید ، در این مقاله به بررسی ویژگی‌های ردیاب‌های خودرویی جدید موجود در بازار جهانی می‌پردازیم و اینکه این ویژگی‌ها چه اهمیتی دارند و در چه مواردی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در انتهای مقاله نیز اطلاعاتی در خصوص قیمت‌ها و نحوه خرید در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

با توجه به وجود تنوع بسیار زیاد در بازار و اینکه تیم متخصص ما تنها بر روی ردیاب‌های با کیفیت و با اصالت کار می‌کند از معرفی مدل‌هایی که خارج از سبد محصولات ردیاب من هستند، معذوریم. به همین دلیل در این مقاله بیش‌تر به بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای جدیدترین ردیاب خودرو می‌پردازیم و در انتها، انتخاب و خرید را به پای شما همراهان می‌گذاریم.

شما می‌توانید از مشاوران فروش ما نیز در زمان خرید استفاده کنید تا خریدی دقیق و حرفه‌ای تر داشته باشید.

توصیه می‌کنیم که حتما به مقالات دیگر وب سایت ردیاب من نیز سر بزنید و آنها را مورد بررسی قرار دهید، اطلاعاتی دقیق و کاربردی به دست می‌آورید که در زمان خرید بسیار حائز اهمیت است.

بررسی ویژگی‌ها | جدیدترین ردیاب خودرو

امنیت در کنار نظارت و مدیریت

جدیدترین ردیاب خودرو در بازار ردیابی معمولا علاوه بر مسائل امنیتی به گونه‌ای طراحی شده که مسائل مدیریتی و نظارتی را نیز مد نظر قرار دهد.

یعنی شما با نصب جدیدترین ردیاب خودرو علاوه بر افزایش امنیت خودرو به مواردی همچون نظارت و مدیریت رانندگان، سرنشینان، خودرو و … نیز بپردازید.

ردیاب خودرو به صورت کلی امکاناتی را در اختیار شما قرار می‎دهد که در ادامه به صورت شفاف یرای شما بزرگواران توضیح خواهیم داد.

امنیت و نظارت

کوچک و هوشمند

جدیدترین ردیاب خودرو ترجیحا در نگاه اول، جهت استفاده بهینه باید کوچک و سبک باشد.

ردیاب خودرو اگر بزرگ و سنگین باشد، مطمئناً در نصب ردیاب بر روی خودرو شخصی کمی آزار دهنده خواهد بود. در برخی مواقع شرکت‌های بزرگ که تعداد خودروهای زیادی دارند و می‌خواهند اطلاعات زیادی را از ردیاب دریافت کنند از ردیاب‌هایی سنگین تر و بزرگ تر نیز استفاده می‌کنند، زیرا معمولا سیم‌های خروجی و ورودی زیادی دارند و امکانات مهمی را در اختیار سیستم مدیریت ناوگان قرار می‌دهند، همانند ردیاب تلتونیکا FMB202.

اما برای خودروهای شخصی، توصیه استفاده از ردیاب‌های کوچک و هوشمند همانند ردیاب حرفه‌ای ردیاب من، و ردیاب پایه ردیاب من است که می‌توانید در وب سایت اطلاعات آن را مورد بررسی قرار دهید.

در میان ردیاب‌های هوشمند و سبک ردیاب‌های تلتونیکا FMB920 و ردیاب کوبان GPS303 نیز توصیه می‌شود که در پک‌های ردیاب من نیز ما از این ردیاب‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنیم.

ردیاب خودرو جدید

هشدار خاموش و روشن شدن خودرو در جدیدترین ردیاب خودرو

یک از هشدارهای بسیار کاربردی برای یک ردیاب، نمایش هشدار روشن و خاموش شدن موتور خودرو است.

یعنی اگر سوییچ خودرو باز شد و ماشین روشن شد، ردیاب جدید خودرو این‌ مورد را سریعا تشخیص داده و به مخاطب اطلاع رسانی می‌کند. این مورد می‌تواند از موارد امنیتی و نظارتی مهم باشد زیرا علاوه بر روشن شدن خودرو شما می‌توانید مدت روشن بودن یک خودرو در طول روز را مورد بررسی قرار دهید.

نمایش موقعیت مکانی لحظه‌ای و تاریخچه مسیر

یکی از ابتدایی‌ترین امکاناتی که هر ردیاب باید آن را داشته باشد، ارائه موقعیت مکانی لحظه‌ای خودرو است اما در ردیاب‌های حرفه‌ای این مورد با دقت بیشتری انجام می‌شود. به طور مثال امکان دارد در یک ردیاب خودرو با اختلاف مکانی چند متری این مورد نمایش داده شود اما در جدیدترین ردیاب خودرو که یک ردیاب حرفه‌ای است این مورد با خطای کم‌تری نمایش داده می‌شود.

با قرار گرفتن این موقعیت‌های لحظه‌ای در کنار هم شما می‌توانید در اپلیکیشن ردیاب خودرو تاریخچه مسیر خودرو را در طول روز، هفته، ماه و … مورد بررسی قرار دهید.

این مورد در اپلیکیشن ردیابی، ردیاب من به راحتی قابل فیلتر و نمایش است.

جدیدترین ردیاب خودرو

نمایش و هشدار سرعت لحظه‌ای خودرو

مورد مهم دیگری که در جدیدترین ردیاب خودرو وجود دارد این است که ردیاب قابلیت ارائه سرعت لحظه‌ای خودرو را داشته باشد تا شما بتوانید در صورت سپردن خودرو به راننده‌ای دیگر در هر زمان سرعت او را مورد بررسی قرار دهید و از ایمنی رانندگی اطمینان حاصل کنید.

همچنین شما می‌توانید در هر زمان که بخواهید با استفاده از فیلتر، میانگین سرعت روزانه و در هر زمان تعیین شده سرعت همان لحظه را مشاهده فرمایید.

جدیدترین ردیاب خودرو

خاموش کردن یا قطع برق خودرو از راه دور با استفاده از رله قطع کن

در جدیدترین ردیاب خودرو شما باید بتوانید با استفاده از رله قطع کن، برق خودرو را قطع کنید که این مورد منجر به خاموش شدن خودرو می‌شود.

معمولا در هر ردیابی انجام این دستور متفاوت است اما برای نصب معمولا ردیاب‌ها دارای سیمی مجزا در راستای خاموش کردن خودرو از راه دور هستند. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید توصیه می‌کنیم، مقاله راهنمای خاموش کردن خودرو از راه دور و راهنمای نصب ردیاب خودرو را حتما مطالعه کنید.

هشدار جدا کردن یا سرقت باتری خودرو

متاسفانه برخی از سارقین با از کار انداختن باتری وسیله نقلیه در راستای از کار افتادن دزدگیر اقدام به سرقت می‌کنند یا اینکه با هدف سرقت باتری خودرو عملیات خود را شروع می‌کنند. خوشبختانه ردیاب خودرو جدید این امکان را دارد که این موضوع را تشخیص دهد و بلافاصله مخاطب را از این موضوع مطلع کند.

هشدار حرکت دادن یا بکسل شدن در جدیدترین ردیاب خودرو

در روشی دیگر برخی سارقین با استفاده از جرثقیل یا وانت اقدام به سرقت خودرو، موتور سیکلت یا دیگر وسایل نقلیه می‌کنند. در این مورد شما با استفاده از ردیاب خودرو می‌توانید سریعا از این موضوع مطلع شوید و نسبت به جلوگیری از بکسل شدن خودرو یا همچنین ردیابی وسیله نقلیه خود اقدام کنید.

به همین سادگی امنیت را به حداکثر می‌رسانید. ما در مقاله‌ای روش‌هایی جلوگیری از سرقت خودرو و روش‌هایی برای جلوگیری از سرقت موتور سیکلت روش‌هایی کاربردی دیگر در راستای افزایش امنیت این وسایل نقلیه، نیز آورده‌ایم و توصیه می‌کنیم حتما بررسی فرمایید.

هشدار ترمز ناگهانی، رانندگی پرخطر

این هشدار باز هم برای مدیران ناوگان و صاحبین تعداد زیاد خودرو یا افرادی که خودروشان را به دیگران می‌سپارند بسیار مناسب است، زیرا می‌توانند از رانندگی خطرناک راننده مطلع شوند و در راستای جلوگیری از آن، اقدامات لازم را به عمل آورند.

آنتن‌دهی قوی در جدیدترین ردیاب خودرو

آنتن دهی ماژول جی اس ام در راستای ارسال اطلاعات ردیاب و فیکس شدن سریع ماژول جی پی اس در راستای به دست آوردن موقعیت مکانی ردیاب از فاکتورهای مهم دیگری است که باید بسیار مدنظر قرار گرفته شود.

هر چه این آنتن‌ها قدرت بیشتری داشته باشند به همان نسبت عملکرد ردیاب، تقویت پیدا می‌کند و داده‌های ارزشمندتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

تعریف محدوده جغرافیایی

در جدیدترین ردیاب خودرو شما این امکان را دارید که محدوده‌ای جغرافیایی برای هر ردیاب تعریف کنید تا در صورت ورود و خروج خودرو به آن محدوده از طریق پیامک، ناتیفیکیشن یا تماس، این موضوع به شما اطلاعا داده شود.

به محدوده جغرافیایی، حصار جغرافیایی یا جئوفنس نیز می‌گویند.

ارائه گزارشات کاربردی و حرفه‌ای

معمولا ردیاب خودرو جدید شرایط ارائه گزارشاتی دقیق را نیز دارا هستند، گزارشاتی که به کاربران در راستای عملکرد سیستم کمک شایانی می‌کند.

این گزارشات از قبیل موارد زیر است:

 • گزارش ردیابی
 • مرور مسیر خودرو
 • گزارش کلی
 • مرور سفرها
 • مرور توقفات
 • گزارش کارکرد درجا
 • گزارش توقفات
 • گزارش محدوده جغرافیایی
 • گزارش کمپرس
 • بررسی هشدارها
 • گزارش متنی
 • گزارش آخرین ارتباط
 • نمودار تغییرات دما
 • نمودار رطوبت
 • نمودار سوخت
 • نمودار سرعت
 • نمودار مسافت
 • و …

قیمت و خرید جدیدترین ردیاب خودرو

معمولا قیمت جدیدترین ردیاب خودرو، از لحاظ مقایسه‌ای با دیگر ردیاب‌های قدیمی و کیفیت پایین، به مراتب بیشتر است. اما با این حال در زمان خرید شما باید با اطلاعات خوبی نسبت به آن اقدام کنید که در همین مقاله اطلاعات کاربردی زیادی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. توصیه دیگر ما قبل از خرید جدیدترین ردیاب خودرو این است که حتما قیمت‌ها را نیز در وب سایت ما بررسی کنید.

 

مهم‌ترین ویژگی‌های جدیدترین ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب‌های خودرویی جدید امروزی ویژگی‌های بسیار زیادی دارند که در این مقاله به صورت مفصل توضیح داده‌ایم اما برخی از آنها به شرح: برداشته شدن سرباتری (سرقت باتری خودرو) بکسل شدن یا حمل با جرثقیل خودرو توسط سارق یا ... ترمز شدید خودرو تصادف خودرو خاموش شدن و روشن شدن خودرو (بلافاصله پس از سوئیچ خوردن دستگاه شما را مطلع می‌کند.) و ... است

قیمت جدیدترین ردیاب خودرو با ردیاب‌های قدیمی تا چه میزانی تفاوت دارد؟

اگر علاوه بر جدید بودن، امکانات و کیفیت ردیاب را در نظر بگیرید، بدون شک گران تر خواهند بود و به همان نسبت کارایی بیشتری خواهند داشت.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 5

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *