ردیاب خودرو

بررسی قیمت و خرید ردیاب خودرو ساندرو

خرید ردیاب خودرو ساندرو
5
(2)

موضوع اصلی این محتوا مربوط است به بررسی قیمت و خرید ردیاب خودرو ساندرو که یکی از خودروهای با کیفیت شرکت رنو در ایران است.

ساندرو در ایران جز خودروهای محبوب به حساب می‌رود و به صورت خلاصه همان تندر ۹۰ هاچ بک است یعنی یکی از تمایز های اصلی آن نسبت به ال ۹۰ این است که صندوق عقب ندارد و کوچک‌تر است.

البته از نظر ظاهری، طراحی داخل خودرو شبیه به مدل پیشرفته تندر ۹۰ است.

خودرو ساندرو در خصوص طراحی و قرار گیری خودرو و همچنین برنامه موجود بر روی ECU نیز با تندر ۹۰ متفاوت است.

برخی از آپشن‌های ساندرو در مدل‌های سفارشی و پیشرفته شامل موارد زیر می‌شود:
– کروز کنترل برای دنده اتوماتیک
– دوربین عقب با مانیتور بزرگ موجود در خودرو
– روکش چرم
– کف پوش
و … .

از مزیت‌های اصلی ساندرو می‌توانیم به کیفیت ساخت آن اشاره کنیم.
برای اینکه با امکانات فنی ساندرو بیشتر آشنا شوید توصیه می‌کنیم در گوگل جست و جو فرمایید و  اما موضوعی که ما در خدمت شما هستیم این است که چطور امنیت خودرو ساندرو را بالا ببریم و همچنین بتوانیم نظارت دقیق‌تری بر عملکرد خودرو ساندرو داشته باشیم.

در مقالاتی قبل‌تر به بررسی ردیاب خودرو تندر ۹۰ و ردیاب خودرو ۲۰۶ و ۲۰۷ پرداختیم اما این محتوا مخصوص‌ ردیاب خودرو ساندرو است.

خودرو ساندرو با توجه به اینکه در بازار جز خودروهای ارزشمند به شمار می‌رود نصب‌ ردیاب خودرو بر روی آن جز ملزومات به شمار می‌رود.

ردیاب خودرو ساندرو چیست؟

ردیاب خودرو در واقع دستگاهی است که به شما کمک می‌کند با استفاده از آن موقعیت مکانی خودرو، وضعیت آنلاین و گزارشاتی دقیق از اتفاقاتی که برای ساندرو افتاده است را مورد بررسی قرار دهید.

این اطلاعات از طریق پیامک، تماس و GPRS در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و کاربر با استفاده از آن می‌تواند عملیات مورد نیاز را انجام دهد.

به طور مثال با خرید ردیاب خودرو ساندرو، کاربر می‌تواند در هر لحظه که اراده کند، بررسی نماید که خودرو در محل پارک شده واقع باشد، شخصی قصد روشن کردن، حرکت دادن یا ضربه زدن به خودرو را نداشته باشد و … .

همانطور که مشاهده می‌فرمایید خرید ردیاب خودرو ساندرو می‌تواند در حفظ امنیت خودرو و نگهداری آن به شما کمک‌های شایانی کند.

جی پی اس ساندرو

بهترین مدل‌های ردیاب خودرو ساندرو چیست؟

در زمان خرید ردیاب خودرو مدل‌های متنوع زیادی در بازار موجود است که به دسته‌های ردیاب دیاگی – ردیاب سیمی ماهواره‌ای پیشرفته و جی پی اس مگنتی تقسیم می‌شوند.

هر کدام از این مدل‌ها کارایی متنوعی دارد و شما در زمان خرید باید نسبت به امکانات و کاربردهای این مدل ردیاب‌ها آشنایی لازم را داشته باشید.

ردیاب دیاگی برای خودرو ساندرو

این مدل ردیاب به صورت Plug & Play و به صورت مستقیم به قسمت OBD خودرو متصل می‌شود و اطلاعات دقیقی را از ECU علاوه بر اطلاعات موقعیت یابی و مسیرهای طی شده توسط خودرو در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ردیاب خودرو دیاگی برای ساندرو در نصب بسیار راحت و سریع است اما به همان نسبت در خصوص به سرقت رفتن و در دسترس بودن سارقین نیز مسئله ساز است.

ردیاب دیاگی در خودرو ساندرو اطلاعات بسیار کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهد و به نسبت دو مدل ردیاب دیگر به واسطه اتصال به ECU اطلاعات بیشتری را از کامپیوتر ماشین به دست می‌آورد اما به همان نسبت نیز همانطور که اشاره شد در دسترس تر است.

یکی مدل از ردیاب‌های دیاگی می‌توان به B001 تلتونیکا اشاره داشت.

ردیاب سیمی ماهواره‌ای پیشرفته برای خودرو ساندرو

این مدل ردیاب مدل‌هایی هستند، همانند ردیاب FMB920 شرکت تلتونیکا یا کانکاکس GT08 به صورت مستقیم به سیم کشی اصلی خودرو متصل می‌شوند و نصب آنها نیاز به متخصص یا فردی دارد که با برق خودرو آشنایی ابتدایی داشته باشد.

ردیاب سیمی همانند ردیاب دیاگی به راحتی در دسترس کاربر قرار ندارد و در محیطی پنهانی خودرو نصب می‌شود.

برای آشنایی با نصب ردیاب خودرو سیمی به محتوای آموزش نصب ردیاب خودرو در بلاگ ردیاب من مراجعه فرمایید.

این مدل ردیاب از لحاظ امنیتی جز بهترین مدل‌های موجود در بازار به شمار می‌رود.

تیم ردیاب من پک پایه ردیابی و پک حرفه‌ای خود را از این مدل‌ها تامین کرده است.

ردیاب خودرو سیمی ساندرو قابلیت قطع کردن برق خودرو از راه دور را نیز دارا می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده‌ از آن خودرو خود را از فاصله دور خاموش کنید.

ردیاب خودرو ساندرو

ردیاب آهنربایی خودرو در ساندرو

ردیاب خودرو آهنربایی نسبت به دو مدل دیگر معرفی شده در نصب ساده‌ترین و در استفاده راحت‌ترین است اما به همان نسبت اطلاعات و امکانات کمتری دارد.

معمولا ردیاب آهنربایی برای افرادی مناسب است که در ابتدا مبحث ردیابی برای آنها در اولویت است.

این مدل ردیاب باید به صورت پنهان به قسمت فلزی از خودرو متصل شود و معمولا با اتصال به نقطه فلزی به واسطه داشتن آهنرباهای قوی، محکم به آن می‌چسبد و به راحتی قابل جدا سازی نمی‌باشد.

در زمان خرید ردیاب خودرو برای ساندرو حتما بررسی کنید که نیاز شما چیست و در خصوص مدیریت، نظارت و امنیت کدام یک برای شما مهم تر است.
شما می‌توانید در زمان خرید ردیاب خودرو با تیم ردیاب من نیز در ارتباط باشید تا بهترین‌ها را به شما معرفی کنند.

ردیاب خودرو ساندرو چطور اطلاعات ارزشمند و کاربردی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟

جی پی اس ساندرو با استفاده از پیامک، تماس یا GPRS اطاعات کاربردی و بدست آورده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

معمولا ردیاب‌ها با استفاده از تماس شما را از وقوع اتفاقی همانند لرزش خودرو، جدا شدن باتری خودرو و … مطلع می‌کنند.

با استفاده از پیامک موقعیت مکانی را با ارسال لینکی از گوگل یا دیگر نقشه‌های موجود اطلاع رسانی می‌کنند، همچنین می‌توانند هشدارها را نیز در قالب پیامک برای شما ارسال کنند.

با استفاده از GPRS معمولا کامل ترین اطلاعات برای شما ارسال می‌شود و شما با استفاده از آن می‌توانید علاوه بر مباحث امنیتی بر موارد نظارتی و مدیریت اشراف پیدا کنید.

تیم ردیاب من نیز با دارا بودن اپلیکیشن ردیاب خودرو مخصوص خود با اتصال به جی پی اس ساندرو شما اطلاعاتی کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در زمان خرید ردیاب خودرو ساندرو چه مواردی را باید مدنظر قرار دهیم؟

در زمان خرید ردیاب خودرو در ابتدایی ترین مرحله سعی کنید از وب سایتی حرفه‌ای که کار آنها به صورت تخصصی ردیابی است خرید کنید – در مرحله دوم دستگاهی را تهیه کنید که از برندهای معتبر موجود در بازار است و در بازار دارای اعتبار لازم و کافی است – در مرحله سوم گارانتی و خدمات پس از فروش را مد نظر داشته باشید – در مرحله آخر دقت کنید تیم متخصص به شما اپلیکیشن و سامانه ردیابی نیز بدهند.

ردیاب خودرو برای ساندرو بهتر است یا دزدگیر؟

این سوال به نیاز شما باز می‌گردد، در مقاله‌ای تحت عنوان مقایسه ردیاب خودرو با دزدگیر خودرو این دو دستگاه را به صورت کامل با یکدیگر مقایسه کرده‌ایم و به شما توصیه می‌کنیم حتما این مقاله را مورد بررسی قرار دهید.

ردیاب خودرو امکانات جانبی بسیار بیشتری نسبت به دزدگیر دارد و علاوه بر حفظ امنیت خودرو در برابر سرقت در مواردی پس از سرقت نیز امکاناتی را جهت خاموش کردن خودرو از راه دور و پیدا کردن خودرو و ردیابی آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

البته در اکثر مواقع ما به کاربران توصیه می‌کنیم در کنار ردیاب خودرو از یک سیستم مکمل نیز استفاده کنید تا امنیت خودرو ساندرو شما بیش از پیش شود.

سوالات متداول در خصوص خرید جی پی اس ماشین ساندرو

قیمت جی پی اس ماشین ساندرو به چه صورت است؟

قیمت ردیاب خودرو ساندرو با توجه به انتخاب شما متفاوت است، ما توصیه می‌کنیم برای اطلاع از قیمت‌های بروز به قسمت محصولات ردیاب من رجوع فرمایید.

بهترین ردیاب خودرو برای ساندرو چیست؟

بهترین ردیاب خودرو باز می‌گردد به انتخاب شما و اینکه در چه مواردی می‌خواهید از ردیاب استفاده کنید. اگر به دنبال امنیت هستید

برند های معتبر ردیابی برای استفاده بر روی خودرو ساندرو چیست؟

برای خودرو ساندرو می‌توانید از برندهای معتبری همچون تلتونیکا، کوبان و کانکاکس استفاده کنید.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 2

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *