ردیاب خودرو

قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرج

خرید ردیاب خودرو در کرج
5
(3)

در این مقاله به بررسی قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرج و ویژگی‌های یک ردیاب مگنتی یا مغناطیسی خوب می‌پردازیم تا اگر قصد خرید ردیاب یا جی پی اس ماشین دارید بتوانید با آگاهی و شناخت بهتری نسبت به خرید یک ردیاب خوب اقدام کنید.

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج و یکی از کلان شهرهای ایران است و همچنین بیست و دومین کلان شهر پر جمعیت خاورمیانه است.

با توجه به جمعیت بالای این شهر تعداد خودرو نیز در این شهر زیاد است و نگهداری از خودرو نیز این روزها موضوع بسیار مهمی است که دغدغه ذهنی بسیاری از افراد است. با توجه به این نکته که در بعضی موارد از ردیاب خودرو می‌توان برای موتورسیکلت و ماشین‌های سنگین هم استفاده کرد می‌توان به گستردگی استفاده از ردیاب پی برد.

برای آشنایی و خرید ردیاب آهنربایی خودرو در کرج با ما همراه باشید.

معرفی ردیاب خودرو در کرج

به طور کلی ردیاب خودرو یک سخت افزار ردیابی GPS است که از شبکه Global Navigation Satellite System (GNSS) برای نمایش مکان خود استفاده می‌کند. این شبکه شامل طیف وسیعی از ماهواره است و اطلاعاتی مانند سرعت، مکان خودرو و … را به دارنده ردیاب مخابره می‌کند. اطلاعات از طریق آنتن مخابراتی GSM و اغلب توسط یک سیم کارت به سرور ارسال می‌شود.

ردیاب آهنربایی خودرو در کرج چیست و نحوه کار آن چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید شهر کرج از جمله کلان شهرهای ایران است و وسعت زیادی دارد. از محله‌های کرج می‌توان به جهان شهر، گوهر‌‌‌دشت، عظیمیه و … اشاره کرد.

همان‌طور که از نام این وسیله پیدا است ردیاب وسیله‌ای است که برای ردیابی و موقعیت یابی خودرو مورد نظر استفاده می‌شود و از این رو برای بسیاری از افراد وسیله کاربردی و جذابی خواهد بود. با استفاده از این سخت افزار شما می‌توانید در هر زمان که بخواهید وضعیت خودرو را چک کنید و از منطقه‌ای که خودرو در آن لحظه آنجا است آگاه شوید.

همچنین می‌توانید مسیرهای طی شده توسط خودرو را در هر روز خاصی که مد نظرتان است مثلا در روز خاصی در هفته قبل را هم چک کنید و از مسیرهایی که خودرو از آن عبور کرده آگاه شوید.

کار ردیابی خودرو توسط دو ماژول جی پی اس و جی اس ام انجام می‌شود کار این دو ماژول دریافت موقعیت ردیاب آهنربایی خودرو در کرج با استفاده از ماهواره‌های مکان یابی است و سپس اطلاعات دریافتی توسط سیم کارت موجود در ردیاب خودرو برای شما ارسال می‌شود.

ردیاب آهنربایی کرج

خرید ردیاب آهنربایی در کرج و بررسی انواع ردیاب

ردیاب‌ها از نظر شکل ظاهری و نحوه عملکرد به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند. هرچند در گذشته فقط دو دسته برای ردیاب موجود بود که به انلاین و آفلاین تقسیم بندی می‌شد. امروزه ردیاب‌ها از تنوع بالاتری برخوردار هستند و در زیر به معرفی انواع ردیاب پرداخته‌ایم.

مقاله راهنمای خرید ردیاب خودرو را به شما توصیه می‌کنیم.

ردیاب آنلاین

این ردیاب‌ها بلافاصله بعد از ذخیره اطلاعات در سیستم به صورت آنلاین اطلاعات را برای شما ارسال می‌کنند و هر زمان که بخواهید می‌توانید با تنظیمات خود با ردیاب ارتباط بگیرید. ردیاب آنلاین می‌تواند پیغام‌های هشدار در مورد روشن خاموش شدن خودرو، باز شدن درب خودرو، قطع و وصل برق خودرو، نمایش توقف‌ها و …. را برای دارنده ردیاب ارسال کند.

ردیاب آفلاین

این ردیاب‌ها سیم کارت ندارند و محل ذخیره اطلاعات حافظه جانبی آن‌ها است. برای دسترسی به اطلاعات باید حافظه را از ردیاب جدا کنید و به کامپیوتر وصل کنید. ردیاب‌های آنلاین متداول‌تر هستند و امکانات بیشتری به دارنده ردیاب ارائه می‌دهند.

ردیاب سیمی و ماهواره‌ای پیشرفته

به دلیل نصب این نوع ردیاب خودرو در محیطی پنهان و مخفی در خودرو این نوع ردیاب‌ توجه افراد علاقه‌مند بسیاری را به خود جلب کرده است. این ردیاب‌ها امکانات پیشرفته‌ای دارند. به دلیل پیشرفته بودن این نوع ردیاب و مخفی بودن محل نصب آن معمولا هیچ سارقی ریسک سرقت ماشین‌های مجهز به چنین ردیابی را قبول نمی‌کند.

به دلیل نصب این نوع ردیاب در محیطی پنهان و مخفی در خودرو این نوع ردیاب‌ توجه افراد علاقه‌مند بسیاری را به خود جلب کرده است. این ردیاب‌ها امکانات پیشرفته‌ای دارند. به دلیل پیشرفته بودن این نوع ردیاب و مخفی بودن محل نصب آن معمولا هیچ سارقی ریسک سرقت ماشین‌های مجهز به چنین ردیابی را قبول نمی‌کند.

این مدل ردیاب در محصولات ردیاب من تحت عنوان پک پایه ردیاب من و پک پیشرفته ردیاب من نیز موجود است.

امکانات خرید ردیاب خودرو پیشرفته ماهواره‌ای در کرج

۱- هشدار خاموش -روشن شدن خودرو : به این معنی است که به محض باز شدن سوئیچ ماشین و روشن شدن خودرو برای شما پیغامی ارسال می‌شود و یک پیام هشدار دریافت می‌کنید.

۲- هشدار بکسل شدن خودرو یا حمل با جرثقیل: با توجه به شیوه های جدید سرقت این روزها بعضی از سارقین از جرثقیل برای سرقت خودرو استفاده می کنند که شما می توانید با تنظیم هشدار بکسل شدن جلوی این اتفاق را بگیرید. مانند حالت قبل به محض اینکه خودروی شما توسط خودروی دیگری بکسل شود و یا توسط جرثقیل بلند شود پیغام هشدار برای شما ارسال می‌شود.

۳- هشدار سرقت باتری خودرو: یکی دیگر از امکاناتی که خرید ردیاب آهنربایی در کرج برای شما به ارمغان می‌آورد این است که به محض قطع شدن باتری پیغام هشداری برای شما می‌فرستد و اگر سریع اقدام کنید می‌توانید جلوی سرقت باتری را بگیرید.

۴- خاموش کردن خودرو از راه دور با اتصال رله قطع کن- اگر ردیاب را به رله قطع کن متصل کنید می‌توانید با قطع برق از راه دور خودروی خود را خاموش کنید.

۵- هشدار ورود و خروج از محدوده مجاز: یکی دیگر از امکاناتی که ردیاب آهنربایی خودرو در کرج برای شما ایجاد می‌کند این است که می‌توانید قسمت‌هایی از شهر را برای ردیاب تعریف کنید که اگر خودرو وارد آن‌ها شد به شما اطلاع دهد.

۶- هشدار سرعت غیر مجاز خودرو: یکی از امکانات بسیار خوبی که خرید ردیاب آهنربایی در کرج برای شما ایجاد می‌کند نصب هشدار سرعت غیر مجاز است که برای والدینی که فرزندان جوان دارند بسیار مناسب است. با نصب این هشدار می‌توانید از نحوه رانندگی و سرعت ماشین اطلاع پیدا کنید.

۷- هشدار کار درجا: با این هشدار شما می‌توانید از مدت زمانی که خودروی شما با موتور روشن پارک شده است مطلع شوید.
۸- بررسی ولتاژ لحظه‌ای خودرو

۹- بررسی موقعیت مکانی دقیق و نیز تاریخچه مسیرهای طی شده توسط خودرو امتیاز دیگری است که خرید و نصب ردیاب آهنربایی خودرو در کرج برای شما ایجاد می‌کند.

۱۰- تعریف سرویس‌های دوره‌ای مانند زمان تعویض روغن و …. از دیگر امکانات خرید ردیاب آهنربایی در کرج است.

۱۱- باتری خارجی ردیاب: در شرایطی که برق خودرو قطع شود وجود باتری خارجی بسیار کمک کننده است. فرض کنید که خودروی شما به سرقت رفته است و برق ماشین توسط سارق قطع شده است. باتری خارجی ردیاب می‌تواند در این مواقع ردیاب را روشن نگه دارد و شما می‌توانید از محل خودروی خود اطلاع پیدا کنید.

ردیاب‌هایی همانند تلتونیکا FMB920 و ردیاب کوبان 303 از این مدل‌ها هستند.

قیمت ردیاب آهنربایی در کرج

خرید ردیاب آهنربایی در کرج

این ردیاب‌ها دو آهنربای قوی در کف دستگاه دارند و هنگامی که به یک جسم فلزی نزدیک شوند بلافاصله به آن می‌چسبند. برای جدا کردن آن‌ها از اجسام فلزی نیز باید نیروی نسبتا زیادی مصرف کنید. نصب این ردیاب‌ها بسیار ساده است.

ابعاد بزرگتر این ردیاب‌ها از باتری‌های قوی‌تری پشتیبانی می‌کنند و در نتیجه تعداد روزهای بیشتری می‌توانند روشن باقی بمانند. از این ردیاب‌ها می‌توان برای ردیابی خودرو یا ردیابی اموال استفاده کرد. یکی از مسائلی که در خرید ردیاب آهنربایی در کرج باید به آن توجه کنید در دسترس بودن آن است.

بررسی امکانات | خرید ردیاب آهنربایی خودرو در کرج

1- هشدار بکسل شدن خودرو یا حمل با جرثقیل با توجه به شیوه های جدید سرقت این روزها بعضی از سارقین از جرثقیل برای سرقت خودرو استفاده می کنند که شما می توانید با تنظیم هشدار بکسل شدن جلوی این اتفاق را بگیرید. مانند حالت قبل به محض اینکه خودروی شما توسط خودروی دیگری بکسل شود و یا توسط جرثقیل بلند شود پیغام هشدار برای شما ارسال می‌شود.

2- هشدار ورود و خروج از محدوده مجاز یکی دیگر از امکاناتی که ردیاب آهنربایی خودرو در کرج برای شما ایجاد می‌کند این است که می‌توانید قسمت‌هایی از شهر را برای ردیاب تعریف کنید که اگر خودرو وارد آن‌ها شد به شما اطلاع دهد.

3- هشدار سرعت غیر مجاز خودرو یکی از امکانات بسیار خوبی که خرید ردیاب آهنربایی در کرج برای شما ایجاد می‌کند نصب هشدار سرعت غیر مجاز است که برای والدینی که فرزندان جوان دارند بسیار مناسب است. با نصب این هشدار می‌توانید از نحوه رانندگی و سرعت ماشین اطلاع پیدا کنید.

4- بررسی موقعیت مکانی دقیق و نیز تاریخچه مسیرهای طی شده توسط خودرو امتیاز دیگری است که خرید و نصب ردیاب آهنربایی خودرو در کرج برای شما ایجاد می‌کند.

ردیاب آهنربایی در کرج

ردیاب OBD

این ردیاب‌ها نیز مانند مدل آهنربایی نصب بسیار ساده‌ای دارند و به قسمت پلاگین خودرو متصل می‌شوند. این ردیاب‌ها علاوه بر موقعیت مکانی اطلاعات دقیقی مانند اطلاع از سرقت باتری خودرو، روشن یا خاموش شدن خودرو، توقف‌های خودرو، محدوده جغرافیایی خودرو و … برای شما ارسال می‌کنند. یک مدل ردیاب OBD می‌توان به تلتونیکا B001 اشاره داشت.

بررسی قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرج

در هنگام خرید ردیاب باید چند نکته را مد نظر قرار دهید تا بتوانید ردیاب بهتری انتخاب کنید. در زیر به چند نکته برای خرید یک ردیاب خوب اشاره کرده‌ایم.

۱- تجربه کاری و سابقه شرکتی که می‌خواهید ردیاب را از آنجا بخرید بررسی کنید. زیرا اعتبار شرکتی که می‌خواهید از آن خرید کنید مهم است.

۲- بررسی وب سایت فروشنده نکته مهم بعدی است که بهتر است هنگام خرید به آن توجه کنید. یک وب سایت حرفه‌ای اطلاعات ارزشمندی در خصوص معرفی کالا در اختیار مشتریان می‌گذارد.

۳- اصالت کالاهای فروشنده را بررسی کنید و از اصل بودن آن‌ها مطمئن شوید.

۴- اطمینان حاصل کنید که شرکتی که می‌خواهید از آن خرید کنید خدمات پنل وب ردیابی و اپلیکیشن ردیابی را نیز ارائه کند. دقت کنید که برای اپلیکیشن ارائه شده توسط شرکت امکانات کاربردی تعریف شده باشد و همچنین از سرورهای مطمئنی پشتیبانی کند تا قطع شدن ارتباط به حداقل خود برسد.

۵- موضوع مهم بعدی ارائه خدمات پس از فروش شرکت برای خرید ردیاب آهنربایی در کرج است. خدمات پس از فروش و پشتیبانی از محصولات از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه کنید.

برای بررسی قیمت ردیاب آهنربایی در کرج می‌توانید با تیم ردیاب من در ارتباط باشید تا شما را در راستای خریدی دقیق راهنمایی کنیم.

کلام آخر

در این مقاله نکاتی برای خرید ردیاب آهنربایی در کرج آورده شد تا به شما در معرفی انواع ردیاب و نکاتی که باید هنگام خرید به آن توجه کنید کمک کند. نصب ردیاب به شما کمک می‌کند تا از موقعیت وسیله نقلیه خود آگاه شوید و در هر لحظه بدانید که ماشینتان از چه خیابانی عبور کرده و به راحتی می‌توانید مسیر حرکت خودروی خود را کنترل کنید.

همچنین در هنگام سرقت ماشین وجود ردیاب در پیدا کردن مجدد ماشین کمک کننده است. نصب ردیاب و فعال کردن انواع پیام هشدار می‌تواند به شما در مدیریت بهتر خودرو کمک کند و شما را از زمان انجام سرویس‌های دوره‌ای آگاه کند.

همچنین با نصب پیغام هشدار سرعت غیر مجاز می‌توانید از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنید و با اطمینان بیشتری ماشین خود را به سایر افراد بدهید. در نهایت هنگام انتخاب و خرید ردیاب آهنربایی در کرج ردیابی با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

آیا خرید ردیاب خودرو در کرج مهم و واجب است؟

بله برای افرادی که نگهداری از خودرو و حفظ آن برایشان امری مهم و ضروری است ردیاب خودرو بهترین انتخاب است.

قیمت ردیاب خودرو در کرج به چه صورت است؟

معمولا بهترین محیط برای بررسی قیمت ردیاب خودرو آهنربایی، وب سایت‌های مرجع و مهم است، شما می‌توانید قیمت‌های بروز شده ردیاب را در وب سایت ما بررسی کنید. ردیاب من سعی دارد قیمت ها را همیشه بروز نگه دارد.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 3

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *