ردیاب

ردیاب کندو عسل – راه کاری مطمئن برای کندوداران جهت افزایش امنیت

ردیاب برای کندوداران عسل
4
(2)

زنبورداری و نگهداری از کندوهای عسل زنبورها یکی از مشاغل ارزشمند و مهم در جامعه ما به حساب می‌رود به همان نسبت افزایش امنیت کندو عسل و نگهداری از آن مسئله‌ای مهم در این شغل است.

در این مقاله سعی داریم شما را با استفاده از ردیاب کندو عسل آشنا کنیم تا کندوداران در شرایط اضطراری با استفاده از آن بتوانند امنیت کندوهای خود را بالا ببرند و از آنها مراقبت ویژه داشته باشند.

در واقع یکی از چالش‌های کندوداران همین افزایش امنیت کندوهای عسل است زیرا این عزیزان با تلاش و مشقت بسیار زیادی عسل را تولید می‌کنند اما سارقین به راحتی برخی مواقع این کندوها را به سرقت می‌برند و قابل توجه شما که این کندوها به دلیل داشتن حجم زیادی عسل و زنبور دارای ارزش زیادی هستند.

از طرفی دیگر کشور عزیزمان ایران به دلیل وجود حجم زیادی از منابع طبیعی، دشت‌های زیبا و پهناور و کوهستان‌های بکر مکانی عالی و منحصر به فرد برای پروش زنبور و تولید عسل است.

پس به همان نسبت به دلیل حضور این کندوها در مناطق دور از دسترس، نگهداری از آنها و حفظ امنیتشان بسیار حائز اهمیت است و توصیه ما به کندوداران عسل این است که از ردیاب کندو عسل استفاده کنند که در ادامه به صورت مفصل و کامل این موضوع را برای شما شرح خواهیم داد.

خرید ردیاب کندو عسل

خرید ردیاب کندو عسل | ردیاب کندو عسل چیست؟

همانطور که در اول مقاله خدمت شما عزیزان ذکر شد شغل کندوداری زنبور عسل از مشاغل پر چالش و سخت است و ارزش بسیار زیادی را برای دیگر مردم خلق می‌کند زیرا این محصول علاوه بر طعم، خواص فوق‌العاده‌ طبی دارد که اکثر مردم به سمت خرید آن می‌روند و این حجم از محبوبیت منجر شده است این محصول بیش از پیش مورد توجه مردم قرار بگیرد.

ردیاب کندو عسل دستگاهی است که با اتصال به ماهواره‌های مکان یابی اطلاعات مفیدی را در خصوص موارد امنیتی، کنترلی و نظارتی در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد.

این اطلاعات معمولا از طریق GPRS یا برنامه ردیابی، پیامک و تماس در اختیار مخاطبان قرار گرفته می‌شود.

اطلاعاتی که در اختیار مخاطبان قرار گرفته می‌شود شامل اطلاعاتی از موقعیت مکانی، وضعیت کندو، مانیتور یا شنود صدای اطراف و … است.

برای اینکه بیشتر از لحاظ فنی با کاربرد ردیاب و استفاده‌های آن آشنا شوید توصیه ما این است که مطالب خرید ردیاب خودرو و خرید ردیاب آهنربایی را در صفحات مخصوص آنها مطالعه فرمایید همچنین مطالب بسیار مفیدی را در زمینه ردیابی در بلاگ ردیاب من قرار داده‌ایم.

اما سوالی که اینجا برای شما مخاطبان عزیز پیش می‌آید این است که چطور با ردیاب کندو عسل از آن مراقبت کنیم؟

روش‌های حفظ امنیت کندو عسل با خرید ردیاب

1- معمولا اکثر کندوداران، کندو عسل را با استفاده از خودروهای شرکتی یا خودروهای شخصی جا به جا می‌کنند و اینجاست که حفظ امنیت کندو در کنار حفظ امنیت خودرو حائز اهمیت می‌شود. برای این افزایش امنیت کندو در خودرو، مدیر ناوگان با تهیه ردیاب خودرو مناسب و نصب کردن ردیاب خودرو می‌تواند امنیت ماشین را بالا ببرد و با این حرکت علاوه بر بررسی مسیر حرکتی خودرویی که دارای کندو عسل است منجر به افزایش امنیت آنها شود.

2- در این روش به صورت مستقیم ما قصد افزایش امنیت کندو عسل را داریم، شما با استفاده از ردیاب آهنربایی یا ردیاب کوپک مخفی و قرار دادن آن در محیطی مخفی و مناسب داخل کندو یا خارج از آن می‌توانید از وضعیت موجود آن مطلع شوید و همچنین هر زمان نسبت به اطراف کندو مشکوک شدید با ارتباط با ردیاب موقعیت مکانی را از آن بگیرید یا صدای اطراف آن را مورد بررسی قرار دهید.

3- در این روش شما با استفاده از ردیاب شخصی اقدام به حفظ سلامتی کارمند خود یا شخصی که کندودار است و وظیفه نگهداری کندو را دارد اقدام می‌کنید. درواقع با خرید ردیاب شخصی برای کندودار می‌توانید از موقعیت مکانی او و وضعیت فعلی اش آگاه شوید. با استفاده از ردیاب برای کارمندان هم امنیت آنها بالا می‌رود هم اینکه عملکرد بهتری خواهند داشت.

خرید ردیاب کندو عسل

عملکرد ردیاب کندو عسل چطور است و چگونه اطلاعات را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد؟

در واقع ردیاب از قطعات الکترونیکی و ماژول‌های قوی GNSS و GSM تشکیل شده و با استفاده از همین ماژول‌ها موقعیت مکانی کندو را تشخیص می‌دهد و آن را با استفاده از سیم کارت داخل ردیاب در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در خصوص امکانات و اطلاعاتی که ردیاب کندو عسل می‌تواند در اختیار کاربران قرار دهد می‌توان به این موارد اشاره کرد:

1- موقعیت مکانی دقیق کندو

2- تاریخچه مسیر حرکتی کندو عسل

3- حرکت دادن کندو عسل

4- لرزش کندو عسل

5- مانیتور صدای اطراف

6- برقراری ارتباط صوتی و پیامکی با ردیاب

و امکانات کاربردی مفید دیگری نیز ردیاب دارد اما در کندوهای عسل این موارد مهم‌ترین‌ها بود که خدمت شما عزیزان اعلام شد.

در زمان خرید ردیاب کندو عسل به چه مواردی باید توجه داشته باشیم؟

مهم ترین مواردی که شما در زمان خرید ردیاب کندو عسل باید توجه داشته باشید به شرح زیر است:

1- ردیاب را از تیمی مطمئن و حرفه‌ای تهیه کنید که تجربه کافی را در زمینه ردیابی و مدیریت ناوگان داشته باشند.

2- شرکتی که از آن خرید می‌کند تنوع کافی را داشته باشید و بتواند بهترین مدل را در اختیار شما قرار دهید.

3- در زمان خرید دقت داشته باشید که ردیاب دارای گارانتی پس از فروش و پشتیبانی باشد.

4- در زمان خرید ردیاب در کنار آن حتما اپلیکیشن ردیابی نیز تهیه شود زیرا لذت ردیابی را برای شما دو چندان می‌کند.

5- برند ردیابی که تهیه می‌کنید جز برندهای مطرح بازار همانند کوبان و تلتونیکا باشد.

توصیه‌های نهایی در خصوص خرید ردیاب کندو عسل

برای افزایش امنیت کندو عسل و ردیابی آنها توصیه ما به شما این است که در ابتدا با تیمی حرفه‌ای مشورت کنید و در این راستا تیم ردیاب من در کنار شماست تا با مشاوره رایگان راه کاری مناسب را به شما عزیزان ارائه دهد. شما می‌توانید برای ارتباط با تیم ردیاب من از طریق شماره تماس موجود در وب سایت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بهترین ردیاب کندو عسل چیست؟

پاسخ به این سوال کاملا به انتخاب و بررسی شما برمی گردد و نیازهایی که دارید اگر هدف شما حفظ امنیت کندو در حین نقل مکان با استفاده از خودرو است نظر ما این است که ردیاب خودرو تهیه کنید، اگر می‌خواهید امنیت کندو را بالا ببرید از ردیاب مخفی با آهنربایی استفاده کنید.

ردیاب کندو عسل چه اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهد؟

این ردیاب با استفاده از پیامک، تماس و اپلیکیشن اطلاعاتی دقیق را در خصوص موقعیت مکانی، وضعیت کندو و ... در اختیار شما قرار می‌دهد یعنی به شما کمک می‌کند علاوه بر افزایش امنیت کندو مدیریت دقیقی نیز بر آن داشته باشید.

آیا ردیاب کندو عسل به صورت کامل امنیت کندو را بالا می‌برد؟

در واقع خیر این دستگاه به کندوداران کمک می‌‎کند که اطاعات دقیقی نسبت به کندو داشته باشند اما از سرقت جلوگیری نمی‌کند در واقع هیچ دستگاهی حتی دزدگیر این کار را نمی کند و شما باید علاوه بر خرید این دستگاه ها مسئولیت نگهداری از کندو را داشته باشید.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. شمارش آرا: 2

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *