ردیاب خودرو

قیمت و خرید ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو در یزد

خرید ردیاب آهنربایی در یزد
5
(2)

آیا می‌دانید خرید ردیاب خودرو در یزد چگونه است؟ ردیاب آهنربایی و  ردیاب خودرو یک ابزار مناسب برای افزایش امنیت خودرو و است که برای هر نوع وسیله نقلیه تولیدشده است. در اصل با خرید ردیاب خودرو و ردیاب آهنربایی در یزد تا میزان زیادی خیال شما از نظارت و کنترل ماشین جمع می‌شود. (تصویر بالا توسط حسن الماسی گرفته شده است)

همان‌طور که می‌دانید یزد شهر معروف ایران زمین است و در قسمت‌های مختلف نقاط دنیا شناخته‌شده است. از همه کشورهای دور و نزدیک دنیا، گردشگران و توریست‌ها به پهنۀ وسیع کشور زیبای ایران می‌آیند و شهر تاریخی و باستانی یزد را به‌عنوان مقصدی برای سفر خود انتخاب می‌کنند.

به همین خاطر خرید ردیاب خودرو در یزد برای بالاتر بردن امنیت خودرو شخصی و وسایل نقلیه بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر از خرید ردیاب آهنربایی در یزد تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

معرفی ردیاب خودرو و کاربردهای آن

به صورت کلی ردیاب‌های خودرویی مدل‌های متفاوتی از قبلی آهنربایی، ماهواره‌ای پیشرفته و … دارد که در صفحه خرید ردیاب خودرو انواع آنها را قرار داده‌ایم.

ردیاب‌های آهنربایی که در انواع متفاوت در بازار موجود هستند ابزارهایی هستند که بر روی سطح وسایل نقلیه مانند خودرو، موتور، دوچرخه، قایق و … نصب می‌شوند.

مزیت به‌کارگیری ردیاب آهنربایی در این است که با استفاده از خواص آهنربایی و مغناطیسی آن دیگر احتیاجی به‌صرف هزینه و وقت برای نصب کردن ردیاب ندارید.

این ردیاب‌های آهنربایی به‌آسانی بر روی سطوح فلزی مخصوصاً سطح خودروها متصل می‌شود و به این شکل می‌توانید به‌وسیله تلفن همراه و یا کامپیوتر از مکان و لوکیشن دقیق وسیله نقلیه خود خبر داشته باشید.

اما این را هم در نظر داشته باشید ردیاب‌های آهنربایی همانطور که جز ردیاب‌هایی با نصب آسان هستند به همان نسبت بیشتر در معرض خطر جدا شدن و از کار انداختن هستند.

در وافع توصیه تیم ردیاب من به افرادی که به دنبال افزایش امنیت وسیله نقلیه خود هستند این است که از ردیاب‌های سیمی استفاده کنند همانند پک پایه ردیاب من که اطلاعات آن را در وب سایت قرار داده‌ایم.

در ادامه مطلب خرید ردیاب آهنربایی در یزد این نکته قابل‌ذکر است که این ردیاب‌ها دارای مگنت و آهنرباهای بسیار قدرتمند هستند.

این ردیاب‌ها که به سیم‌کشی نیاز ندارند به‌آسانی به یک بخش فلزی خودرو یا وسیله نقلیه چسبیده و پس‌ازآن در بازه متفاوت زمانی اطلاعات مکانی و موقعیت خودرو را به دستگاه موردنظر می‌فرستند.این دستگاه به دلیل داشتن مگنت بسیار قدرتمند به‌آسانی به بدنه فلزی می‌چسبد و در زمان رانندگی به‌هیچ‌عنوان از محل موردنظر جدا نخواهند شد.

ردیاب آهنربایی یک باتری شارژ شونده دارد که با هر بار شارژ می‌توانید به مدت مشخص از آن استفاده نمایید. بعد از پایان شارژ یک آلارم یا هشدار برای شما می‌فرستد و به شما می‌گوید تا برای شارژ دوباره آن اقدام کنید. بعضی از ردیاب‌های مگنتی به علت قدرتمند بودن باتری درونی تا یک ماه می‌توانند روشن بمانند، مانند um660 ردیاب من.

مزایا استفاده و خرید ردیاب آهنربایی در یزد

بر اساس مطالبی که گفته شد نصب ردیاب‌های آهنربایی بسیار راحت است و به همین دلیل برای ردیابی خودروها ویژه سازمانی به‌کاربرده می‌شود و یکی از سیستم‌های محبوب مدیریت ناوگان است. افزون بر نصب راحت و سریع خرید ردیاب آهنربایی در یزد مزایای زیادی دارد که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم.

• حمل‌ونقل ردیاب آهنربایی بسیار راحت است و می‌توانید در زمان عدم استفاده از آن، ردیاب را در کیف، چمدان و … به‌آسانی جاسازی کنید.

• برای نصب ردیاب‌های آهن‌ربایی احتیاجی به سیم‌کشی و اتصال آن به باتری خودرو نخواهید داشت.

• آهن‌ربا و مگنت به‌کاررفته بر روی این ردیاب‌ها بسیار قدرتمند است و دراثر رانندگی و تکان خوردن زیاد خودرو و بقیه وسایل نقلیه به‌هیچ‌عنوان از جا درنمی‌آید.

• افزون بر موارد فوق یک آنتن بر روی این ردیاب‌ها در قسمت بدنه قرارگرفته است که قدرت ردیابی را بالاتر می‌برد.

• ردیاب‌های مگنتی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ردیابی ماشین‌های شخصی و همین‌طور کانتینرهای حمل‌ونقل جاده‌ای محسوب می‌شوند.

• همین‌طور این ردیاب‌ها دارای سنسورهای ویژه‌ای مانند سنسور شتاب سنج برای تشخیص تکان‌ خوردن خودرو و جدا کردن ردیاب هستند.

• و در پایان یکی از مهم‌ترین مزایای خرید ردیاب آهنربایی در یزد باتری آن است؛ زیرا نیازی به سیم‌کشی ندارد و درزمانی که باتری یا سیستم برق خودرو به مشکل بخورد هم با کمک باتری و شارژ خود به‌درستی فعالیت می‌کند.

نکات مهم در هنگام خرید ردیاب آهنربایی در یزد

در زمان خرید ردیاب آهنربایی در یزد به نکات بسیار مهمی مثل مدل، قیمت، کمپانی و کشور تولیدکننده آن توجه داشته باشید. پیش از خرید توصیه می‌شود از مدل‌های متفاوت ردیاب آهنربایی خودرو در یزد باخبر باشید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

با تحقیق و پژوهش درباره آن می‌توانید از رنج قیمت ردیاب آهنربایی در یزد مطلع شوید. نکته خیلی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است ردیاب آهنربایی خود را از فروشنده‌ای بخرید که خدمات پس از فروش و تضمین معتبری ارائه دهد؛ زیرا یک فروشنده خوب کالاهای خود را به همراه یک تضمین یا ضمانت‌نامه مطلوب ارائه می‌دهد.

به‌عبارت‌دیگر ردیاب‌های ارزان نمی‌توانند به شکل یکپارچه و همه‌جانبه ایمنی خودرو شمارا فراهم کنند‌. در پایان به این مسئله دقت نمایید که ردیاب آهنربایی را حتماً از فروشنده حرفه‌ای بخرید؛ زیرا فروشنده‌های غیرحرفه‌ای نمی‌توانند داده‌ها و جزئیات زیادی از ردیاب را در اختیار شما بگذارد و در بعضی از موارد ممکن است شمارا در خرید ردیاب کاملاً گمراه کند.

ویژگی‌های ردیاب آهنربایی در یزد

ویژگی‌هایی که یک ردیاب آهنربایی باید داشته باشد شامل موارد زیر است:

• پیامی دارای هشدار بسیار سریع از ویژگی‌های یک ردیاب آهنربایی است. به‌وسیله این ردیاب می‌توانید با خیال آسوده خودرو یا وسیله نقلیه خود را به فرد دیگری بسپارید و مطمئن باشید که خودرو با سرعت زیاد راه را طی نمی‌کند.

• هشدار ورود و خروج به محدوده جغرافیایی معین هم یکی از امکانات این دستگاه‌ها است. با خرید ردیاب آهنربایی در یزد می‌توانید به‌آسانی مکان زندگی خود را برای ردیاب مشخص نمایید تا در صورت خروج و ورود به آن مکان برای تلفن همراه یا کامپیوتر شما آلارمی دارای هشدار خروج یا ورود فرستاده شود.

• یکی دیگر از خصوصیات این ردیاب‌ها آلارم حمل با جرثقیل است. ردیاب آهنربایی خودرو در یزد این توانایی را برایتان فراهم می‌کند تا باوجود شیوه‌های متفاوت و متنوع از حمل خودرو خود با جرثقیل نیز باخبر شوید.

• همین‌طور با خرید ردیاب آهنربایی می‌توانید راه پیموده شده به‌وسیله خودرو، دوچرخه، موتور و … را با جزئیات زیاد مشاهده کنید.
و در آخر با تعریف زمان مشخص برای سرویس روغن خودرو برای ردیاب در زمان تعیین‌شده به شما سرویس خودرو را یادآوری خواهد نمود.

چگونگی نصب ردیاب آهنربایی در یزد

برای نصب ردیاب آهنربایی خودرو در یزد به ابزار یا تخصص زیادی احتیاج ندارید. یکی از مزیت‌های خرید ردیاب آهنربایی در یزد نصب راحت آن است که همین مسئله موجب شده است تا این ردیاب به یکی از محبوب‌ترین ردیاب‌ها برای ماشین‌ها تبدیل شود. بعد از خرید برای نصب فقط لازم است مراحل پایین را انجام دهید:

• در آغاز برای راه‌اندازی این ردیاب لازم است یک سیم‌کارت که به اینترنت متصل شده است را فراهم کنید.

• بعد از تهیه و خریدن سیم‌کارت آن را فعال نمایید.

• پس‌ازآن در این مرحله سیم‌کارت را در درون ردیاب بگذارید.

• و در آخر شماره مدیر ردیاب را داخل ردیاب وارد کنید.

بدین شکل ردیاب آهنربایی شما فعال‌شده و شروع به فعالیت خواهد کرد و موقعیت جغرافیایی ماشین و باقی وسایل نقلیه را به شما اطلاع خواهد داد. به‌وسیله جی‌پی‌اس موجود در ردیاب آهنربایی می‌توانید به‌آسانی مسیرهای رفته و تاریخچه آن‌ها را بررسی نمایید.

خصوصیات مهم یک ردیاب آهنربایی چیست؟

اگر تمایل به خرید ردیاب آهنربایی در یزد رادارید توصیه می‌شود تا در انتخاب ردیاب بااحتیاط و دقت فعالیت کنید. از فاکتورهای مهم برای خرید ردیاب می‌توان به موارد پایین اشاره کرد:

خاصیت ضد آب بودن ردیاب آهنربایی

به دلیل اینکه ردیاب آهنربایی بر روی سطح بیرونی ماشین یا بقیه وسایل نقلیه نصب می‌شوند موجب شده است تا ردیاب همواره در معرض باد و باران قرار بگیرد‌؛ به همین علت اگر قصد خرید ردیاب آهنربایی در یزد برای بدنه ماشین خود رادارید حتماً به ضدآب بودن آن توجه نمایید.

ظرفیت باتری و شارژ ردیاب آهنربایی

همان‌طور که می‌دانید ردیاب‌ها هم مثل بقیه لوازم برقی شارژی با پایان شارژ آن به شکل کامل غیرفعال می‌شوند؛ به همین خاطر در زمان خرید اگر می‌خواهید برای مدت‌زمان زیادی از ردیاب استفاده کنید حتماً به ظرفیت باتری آن توجه داشته باشید.
در ردیاب‌های سیمی هم از باتری درونی استفاده می‌شود چون اگر دزد اقدام به قطع باتری خودرو نماید دستگاه تا مدت بالایی می‌تواند شمارا از این مسئله باخبر کند. مانند تلتونیکا FMB920 و کوبان 303 .

ظرفیت حافظه ردیاب آهنربایی

همان‌طور که گفتیم از مزایای ردیاب‌ها ثبت داده‌های رانندگی و مکان خودرو است. با یاری حافظه این ردیاب‌ها می‌توانید مکان امنی را برای خودرو خود تعریف نمایید تا وقتی‌که ماشین از آن محدوده جغرافیایی در ردیاب بیرون آید به مالک ردیاب پیام هشدار فرستاده می‌شود.

اپلیکیشن یا برنامه ارتباطی مخصوص ردیاب آهنربایی

همه ردیاب‌ها یک اپلیکیشن ردیاب خودرو ویژه برای مطلع کردن مالک خودرو از وضعیت ماشین دارند. پیش از خرید ردیاب آهنربایی در یزد دقت کنید که اپلیکیشن ردیاب ماشین موردنظرتان برای هر دو سیستم اندروید و ios قابل‌استفاده باشد؛ در این صورت اگر هنگامی تلفن همراه خود را تعویض کنید با مسئله مواجه نمی‌شوید.

جمع‌بندی خرید ردیاب آهنربایی در یزد

در این مطلب به‌صورت کامل به معرفی ردیاب آهنربایی برای ماشین و بقیه وسایل نقلیه پرداختیم. با خصوصیات ردیاب مگنتی یا آهنربایی آشنا شدید و فهمیدید که این ردیاب‌ها به‌آسانی با یاری آهنربای قدرتمند خود بر سطوح فلزی نصب می‌شوند. افزون بر نصب راحت اطلاعات و جزئیات زیادی از وضعیت وسیله نقلیه موردنظر را برای شما می‌فرستند.

با خرید ردیاب آهنربایی در یزد می‌توانید ایمنی نسبی برای خودرو خود به وجود آورید اما با استفاده از ردیاب خودرو ماهواره‌ای پیشرفته معمولا ایمنی بیشتری خواهید داشت در برابر سارقین.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 2

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *