ردیاب خودرو

راهنمای خرید ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو در ارومیه

خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه
5
(1)

تامین امنیت خودرو و جلوگیری از به سرقت رفتن آن، در زندگی شهری امروزی اهمیت زیادی پیدا کرده است. سیستم‌های محافظتی و امنیتی خودرو، باتوجه به پیشرفت‌های تکنولوژی، کاملا به روز شده و روش‌های نوینی را برای حفاظت از خودروی شما به ارمغان می‌آورند.

یکی از این روش‌های نوین، خرید و نصب ردیاب خودرو پیشرفته ماهواره‌ای و ردیاب آهنربایی در خودرو است. در این مقاله قصد داریم برای خرید ردیاب آهنربایی در اروميه و خرید ردیاب خودرو در این شهر زیبا اطلاعات مفیدی در اختیار شما بگذاریم تا شما شهروندان محترم ساکن در این شهر بتوانید به راحتی ایمنی خودروی خود را تامین کنید. پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

دریاچه ارومیه

Photo by mob alizadeh on Unsplash

دلایل استفاده از ردیاب آهنربایی خودرو در ارومیه

خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه می‌تواند در زمینه ردیابی و مدیریت خودرو به شما کمک شایانی کند اما توصیه ما به شما این است اگر به دنبال افزایش امنیت خودرو تا حدود زیادی هستید به سمت خرید ردیاب خودرو در ارومیه بروید. شهر ارومیه یکی از کلانشهرهای کشورمان و به لحاظ جمعیتی، دهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید.

این شهر اماکن گردشگری پربازدیدی همچون دریاچه ارومیه و یک پارک جنگلی زیبا دارد. علاوه بر این، آب و هوای دلپذیر این شهر موجب می‌شود تا هر ساله گردشگران و مسافران زیادی به آن سفر کنند.

جمعیت بالا و رفت و آمد مسافران در ارومیه باعث شده است تا برخی اوقات مسئله جای پارک مناسب به معضل تبدیل شود. در این حالت لازم است تا از ماشین خود با استفاده از وسایل امنیتی مناسب حفاظت کنید.

حتی اگر خودروی شما به دزدگیر نیز مجهز باشد، لازم است تا برای خرید ردیاب خودرو در ارومیه اقدام کنید؛ چراکه عملکرد دزدگیر خودرو و ردیاب کاملا با هم متفاوت است.

ردیاب‌ها اصولا عملکردی نظارتی و مدیریتی دارند، با این حال برخی از انواع پیشرفته آن‌ها قادرند جزئیات بیشتری را به شما اطلاع بدهند؛ روشن شدن ماشین، جدا شدن باتری خودرو و… توسط این گونه ردیاب‌ها قابل نظارت هستند.

استفاده از ردیاب تاثیر زیادی بر کاهش احتمال سرقت خودرو دارد. حتی اگر ماشین شما به سرقت برود نیز با استفاده از این ردیاب‌ها می‌توانید به سرعت آن‌ را پیدا کنید. با این حال توصیه می‌کنیم برای اطمینان خاطر بیشتر، علاوه بر ردیاب از ابزارهایی نظیر قفل فرمان، قفل پدال و… نیز استفاده نمایید. دزدگیر نیز به عنوان مکمل ردیاب می‌تواند نقش مهمی در حفظ امنیت خودرو ایفا کند.

ردیاب آهنربایی چیست؟

پیش از این هم اشاره کردیم که خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه به شما در نظارت، حفاظت و مدیریت از خودرو کمک می‌کند، هرچند که امکانات متفاوت دیگری هم دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

این ردیاب‌ها بدون سیم کشی خاص و پچیده‌ای در خودروی شما نصب می‌شوند و اطلاعات لازم از موقعیت ماشین را به شما انتقال می‌دهند. با استفاده از این ردیاب‌ها در شهر ارومیه، می‌توانید از امنیت ماشین خود اطمینان خاطر داشته باشید.

مقایسه ردیاب خودرو حرفه‌ای با ردیاب آهنربایی

اگر که با خرید ردیاب خودرو در ارومیه قصد افزایش امینت خودرو خود را دارید به قطع شما را به سمت خرید ردیاب خودرو حرفه‌ای سوق می‌دهیم که اطلاعات آنها را در صفحه خرید ردیاب خودرو قرار داده‌ایم. دلیل این پیشنهاد ما این است که این ردیاب‌ها با سیم در محیطی مخفی در خودرو به سیم اصلی خودرو متصل می‌‎شوند و امکانات امنیتی بیشتری دارند.

اما اگر به عنوان مدیر ناوگان هستید یا تنها قصد خرید شما از ردیاب ردیابی، مدیریت و نظارت است ردیاب آهنربایی نیز انتخابی مناسب است.

گرچه در برخی مواقع برای مسائل امنیتی نیز از ردیاب آهنربایی استفاده می‌شود اما بهتر است قبل از خرید نسبت به این دستگاه‌ها شناخت عمیق و کافی داشته باشید.

مزایای خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ردیاب‌های آهنربایی که به آن اشاره کردیم، نصب آسان و بدون پیچیدگی‌ آن است. به همین سبب در بسیاری از ارگان‌های خاص برای حفاظت از خودروها از ردیاب آهنربایی استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، مزیت‌های دیگری نیز می‌توان برای این محصول در نظر گرفت که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم:

• ابعاد و اندازه ردیاب‌های آهنربایی به گونه‌ای است که حمل و نقل آن بسیار راحت بوده و به راحتی می‌توان آن را در کیف یا چمدان نگهداری کرد.

• برای نصب این ردیاب‌ها روی خودرو به سیم کشی‌های پیچیده و خاص احتیاجی نیست.

• آهنربای تعبیه شده در این خودرو بسیار محکم و مقاوم است و در اثر تکان‌های مکرر خودرو، جدا نمی‌شود.

• برای افزایش قدرت ردیابی و نظارت بر خودروی درحال حرکت، یک آنتن در ساختار این ردیاب‌ها قرار گرفته است.

• می‌توان گفت که ردیاب‌های آهن‌ربایی بهترين وسیله برای ردیابی و نظارت بر خودروهای سنگین و جاده‌ای، مانند کانتینرها هستند.

• همان طور که اشاره کردیم، با خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه، امکانات دیگری نیز بدست می‌آورید. سنسورهای موجود در ساختار این وسیله می‌توانند اطلاعات زیادی را در زمینه دما، سرعت بالا، کاهش شارژ باتری ماشین، ورود یا خروج از منطقه جغرافیایی تعیین شده، در اختيار شما قرار بدهند.

• از مهمترین مزایای ردیاب آهنربایی، منبع تأمین انرژی آن است. سایر ردیاب‌ها اغلب از باتری خودرو تغذيه می‌کنند و با سیم کشی به آن متصل می‌شوند. در نتيجه اگر باتری ماشین شارژ نداشته باشد یا سیم کشی‌های خودرو مشکل داشته باشد، این ردیاب‌ها از کار می‌افتند. اما ردیاب‌های آهن‌ربایی از باتری درونی خودشان تغذیه می‌کنند و در نتيجه حتی اگر سیم کشی ماشین اختلال داشته باشد، این ردیاب‌ها از کار نمی‌افتند.

خرید ردیاب خودرو در ارومیه

Photo by Ali Mahmoudi on Unsplash

در هنگام خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

اگر قصد خرید ردیاب آهنربایی را دارید، توصیه می‌کنیم حتما پیش از خرید به طور مفصل راجع به مدل‌های گوناگون آن در بازار تحقیق کنید. با این کار علاوه بر آشنایی با مدل‌ها و برندهای مختلف این محصول، از محدوده قیمت ردیاب آهنربایی در ارومیه نیز مطلع خواهید شد.

بدیهی است که برند تولید کننده ردیاب و کشور سازنده آن در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار است.

توصیه می‌کنیم برای خرید این محصول به سراغ فروشنده‌ها یا فروشگاه‌هایی بروید که خدمات پس از فروش و پشتیبانی‌های مناسبی داشته باشند. یک فروشگاه خوب و قابل اطمینان، محصولات خود را همراه با گارانتی‌های معتبر به فزوش می‌رساند و به حق و حقوق مشتری پایبند است.

خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه چه امکاناتی به دنبال دارد؟

خرید و استفاده از انواع ردیاب‌های آهنربایی امکانات گوناگونی برای شما به همراه خواهد داشت که در ادامه آن‌ها را بررسی و بیان خواهیم کرد.

• یکی از امکانات ویژه این ردیاب‌ها، هشدار حمل خودرو با جرثقيل است. از آن جایی که امروزه روش‌های سرقت خودرو بسیار گسترش پیدا کرده، این هشدار می‌تواند تا حد زیادی از سرقت خودروی شما به وسیله جرثقيل جلوگیری کند.

• یکی از آپشن‌های قابل توجه در این ردیاب‌ها، هشدار ورود یا خروج از منطقه جغرافیایی مشخص شده است. برای استفاده از این آپشن، می‌توانید یک محدوده جغرافیایی مشخص، مانند محدوده شهر اروميه را در ردیاب مشخص کنید تا اگر ماشین از آن خارج شد، به شما هشدار بدهد.

• چنانچه ماشین خود را به فرد دیگری قرض می‌دهید اما از رانندگی آن مطمئن نیستید، هشدار سرعت غیرمجاز در این ردیاب‌ها به شما کمک می‌کند تا اطمینان خاطر بیشتری از سلامت راننده و ماشین داشته باشید.

• اطلاع پیدا کردن از موقعیت مکانی دقیق خودرو و میزان مسافتی که طی کرده نیز از دیگر امکاناتی است که با استفاده از این ردیاب بدست می‌آورید.

• با کمک این ردیاب می‌توانید سرویس‌ها و دوره‌های مشخصی را برای رسیدگی به ماشین تعریف کنید. برای مثال دوره خاصی را برای تعویض روغن موتور خودرو مشخص کنید تا در آن زمان به شما یادآوری شود.

روش نصب ردیاب آهنربایی

همان طور که پیش از این هم اشاره کردیم، نصب ردیاب آهنربایی در خودرو به هیچ تخصص یا ابزار خاصی احتیاج ندارد. درواقع سهولت نصب این وسیله، یکی از ویژگی‌های مثبت آن است که موجب شده افراد زیادی به استفاده از آن تمایل پیدا کنند.

در این بخش مراحل نصب ردیاب آهنربایی را برای شما شرح خواهیم داد.

1. در اولین مرحله لازم است که برای راه اندازی ردیاب آهنربایی، یک سیم کارت دارای اینترنت تهیه کنید.

2. اگر سیم کارت مورد نظرتان قبلا فعال نشده، باید آن را فعال کنید.

3. حال سیم کارت فعال شده را در محل مخصوص آن در دستگاه قرار بدهید.

4. حالا کافی است شماره مدیر ردیاب و کد SOS را در ردیاب وارد نمایید.

به این ترتيب ردیاب آهنربایی شما فعال خواهد شد و به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. وجود مکان نما یا جی پی اس در این ردیاب‌ها به شما کمک می‌کند تا به راحتی و به صورت لحظه‌ای بتوانید از موقعیت دقیق جغرافیایی خودروی خود مطلع شوید و تاریخچه مسیر طی شده را بررسی کنید.

خرید ردیاب آهنربایی یا ردیاب ماهواره‌ای؟

انتخاب میان این دو وسیله کاملا به نیاز شما بستگی دارد. اگر صرفا می‌خواهید خودرو را ردیابی کنید، خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه برای شما کافی است. اما چنانچه علاوه بر ردیابی به امنیت خودرو رو نیز اهمیت می‌دهید، بهتر است از ردیاب‌های ماهواره‌ای استفاده کنید. این ردیاب‌ها اطلاعات دقیق و به روزی از وضعیت خودروی شما در اختیارتان قرار می‌دهند.

استفاده از ردیاب‌های آهنربایی در سازمان‌ها و ارگان‌ها

ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف با استفاده از انواع ردیاب‌های آهنربایی می‌توانند به شکل موثری بر وسایل نقلیه و اموال خود نظارت کنند و مدیریت بهتری ارائه بدهند. در این گونه سازمان‌ها، حفاظت از اموال و خودروهای متعلق به ارگان اهمیت زیادی دارد؛ در نتیجه به سرقت رفتن آن‌ها می‌تواند عواقب زیادی به همراه داشته باشد.

جمع بندی

در این مقاله به طور مفصل و جامع به معرفی ردیاب‌های آهنربایی پرداختیم و مزایای استفاده از آن‌ها را بیان کردیم. خرید ردیاب آهنربایی در ارومیه فواید و مزایای زیادی به همراه دارد اما برای بهره‌مند شدن از این امکانات، لازم است برای خرید به سراغ فروشگاه‌های معتبر و قابل اطمینان بروید. بسیاری از فروگشاه‌ها اقدام به فروش محصولات غیراورجینال و بی‌کیفیت می‌کنند؛ در نتیجه ظرف مدت کوتاهی بعد از استفاده، ممکن است مشکلات زیادی در عملکرد و باتری ردیاب به وجود بیاید.

توصیه می‌کنیم در کنار استفاده از ردیاب، از به کارگیری دزدگیر، قفل فرمان یا قفل پدال غافل نشوید. استفاده از این ابزارها می‌تواند امنیت خودروی شما را تضمین کرده و احتمال به سرقت رفتن آن را حتی به صفر برسانند. از همراهی شما سپاسگذاریم.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *