ردیاب خودرو

همه چیز درباره قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه

خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه
0
(0)

کرمانشاه از جمله شهرهای بزرگ و پر جمعیت در ایران محسوب می‌شود و همچنین جزو زیباترین شهرهای فرهنگی و تاریخی ایران است. با در نظر داشتن اهمیت و پر جمعیت بودن این شهر، از حیث وسایل نقلیه نیز در این شهر خودرو، موتور سیکلت و سایر وسایل نقلیه بسیار مشاهده می‌شود. حفظ امنیت، نگهداری و نظارت وسایل نقلیه از جمله اصلی‌ترین نگرانی‌های هر شخص است.

خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه تقریبا تا حد معقولی امکان بر طرف نمودن این دغدغه را دارد گرچه توصیه ما این است اگر به دنبال افزایش امنیت خودرو هستید ردیاب ماهواره‌ای پیشرفته خرید کنید. در این مطلب قصد داریم همه چیز درباره خرید و قیمت ردیاب آهنربایی در کرمانشاه را مورد بررسی قرار دهیم و تمام سعی خود را داریم تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنیم. پس توصیه می‌کنیم علاقمندان در حوزه خودرویی مطالعه این نوشتار را از دست ندهند.

ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی خودرو قابل نصب و راه اندازی در اندازه‌های گوناگون در خودروهای سبک و سنگین است. این ردیاب‌های آهنربایی قابلیت بالا بردن امنیت تا حدودی و ردیابی، نظارت و نیز دریافت گزارش‌ها را خواهد داشت.

ردیاب‌های آهنربایی، ردیاب مغناطیسی یا مگنتی نیز نامیده می‌شوند. ردیاب آهنربایی خودرو از جنسی مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی، گرما و سرمای شدید و رطوبت برخوردار است.

خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه این قابلیت را دارد که سرعت‌ها را به ثبت برساند و همچنین جهت حرکت و ذخیره اطلاعات را نیز خواهد داشت. بهره‌گیری از ردیاب‌ آهنربایی خودرو در کرمانشاه به‌منظور ردیابی خودروهای سبک، سنگین، آتش نشانی، آمبولانس و نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اطلاعات فنی خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه

پیش از خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه لازم است بدانید که ردیاب، سخت افزاری است که با بهره‌گیری از ماژول جی پی اس (آنتن GPS) مشخصات مکانی را از ماهواره‌ها دریافت کرده و پس از آن با استفاده از ماژول GSM جی اس ام به ارسال آنها از طریق سیم کارت اقدام می‌نماید.

این اطلاعات از طریق پیامک و نوتیفیکیشن در اپلیکیشن‌های موجود در موبایل در اختیار کاربران قرار داده می‌شود و جذابیت ردیابی و نظارت را چندین برابر خواهد کرد.

به طور کلی ردیاب‌ها به دو نوع آنلاین و آفلاین تقسیم می‌شوند که البته در حال حاضر اغلب ردیاب‌های آنلاین در بازار مشاهده می‌گردند.

دسته بندی ردیاب‌هایی با نصب آسان و آنلاین

در خصوص ردیاب‌هایی که نصب ساده‌تری نسبت به ردیاب‌های پیشرفته خودرو دارند:

ردیاب آهنربایی : این نوع ردیاب از آهنرباهای فوق‌العاده قوی برخوردار و کشش بسیاری به اجسام فلزی دارد. این نوع ردیاب‌ها اطلاعات کاملی در مورد موقعیت مکانی و تاریخچه مسیر در اختیار کاربران قرار می‌دهند؛ ولی لازم به ذکر است که در مقایسه با ردیاب‌های اصلی خودرو که جهت ردیابی خودرو طراحی گردیده‌اند از امکانات پایین‌تری برخوردار است. با این حال در محیط‌های دیگر جهت ردیابی اموال نیز به کار برده می‌شوند. در سیستم مدیریت ناوگان مدیران ناوگان نیز از آنها بهره ‌می‌برند.

ردیاب OBDII : این دسته از ردیاب‌ها به طور مستقیم به پلاگین خودرو متصل می‌شوند و اطلاعات جامعی را در مورد مسیرها، موقعیت مکانی، توقف‌ها، سرعت خودرو و… به کاربر نشان می‌دهند. معمولا این ردیاب‌ها اطلاعات بیشتری را در مقایسه با خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه به مراتب در اختیار کاربر قرار می‌دهند؛ لیکن صرفا جهت خودرو قابل استفاده هستند. برای مثال می‌توان به ردیاب تلتونیکا FMB001 اشاره داشت. این دسته از ردیاب‌ها می‌توانند به طور مستقیم اطلاعات را از ECU اتومبیل دریافت نمایند.

هر دو مدل ردیاب ذکر شده از حیث نصب بسیار آسان بوده ولی به همان میزان هم بیشتر در معرض خطر دسترسی اشخاص ناشناس قرار دارند.

ردیاب‌های سیمی و ماهواره‌ای خودرو پیشرفته: این نوع ردیاب‌ها مخصوص خودرو، موتورسیکلت و سایر وسایل نقلیه طراحی گردیده‌اند و بیشتر بر روی وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل ردیاب‌ امکانات ویژه‌ای را برای صاحبین خودرو به دنبال دارد به همین خاطر جذابیت بهره‌گیری از آنها دو چندان خواهد بود. به عنوان مثال می‌توان به ردیاب تلتونیکا FMB920 اشاره داشت.

چنانچه قصد بررسی قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما مقالات مرتبط با صفحه وبلاگ ما را مطالعه نمایید یا اینکه با ما در ارتباط باشید.

خرید ردیاب آهنربایی کرمانشاه

مزایای استفاده از سیستم ردیاب آهنربایی

• به طور کامل قابل حمل بوده و قابلیت جاسازی آن داخل ماشین، کوله پشتی، چمدان و حتی کشتی را خواهد داشت.

• مناسب‌ترین وسیله جهت ردیابی آنلاین خودرو و محموله‌های باری است.

• برخوردار از باتری داخلی است و می‌توان در مدتی طولانی شارژ را نگهداری کرد و بعد از تمام شدن شارژ امکان شارژ مجدد ردیاب را خواهید داشت.

• به علت وجود آنتن داخلی از دقت ردیابی بالایی برخوردار است.

• قدرت آهنربایی بالای خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه موجب می‌گردد که چنانچه آن را زیر خودرو جاساز کنید حتی با تکان‌های شدید و افتادن خودرو در دست اندازها، ردیاب تکان نمی‌خورد.

امکانات ردیاب خودرو سیمی و ماهواره‌ای در صورت خرید در کرمانشاه

۱) هشدار روشن و خاموش شدن اتومبیل که با بهره‌گیری از این هشدار ردیاب در هنگام باز شدن سوئیچ هشدار زنگی را برای مالک اتومبیل ارسال نموده و او را از روشن شدن اتومبیل مطلع می‌سازد.

۲) هشدار جابجایی با جرثقیل یا بکسل شدن که با بهره‌گیری از این هشدار قابلیت جلوگیری از سرقت‌هایی که با استفاده از جرثقیل صورت می‌پذیرد خواهد داشت.

3) هشدار سرقت باتری اتومبیل هشداری بسیار مورد استفاده است که چنانچه سارق به سرقت باتری اقدام کند یا باتری اتومبیل شما خراب شود، ردیاب با تشخیص این مسئله شما را مطلع خواهد کرد.

۴) خاموش کردن اتومبیل از راه دور از طریق اتصال رله قطع کن به ردیاب اتومبیل خواهید توانست برق اتومبیل را از راه دور قطع و وصل نمایید.

۵) هشدار ورود و خروج از محدوده مجاز قابلیتی است که با قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه و تنظیم آن آگاه می‌شوید اتومبیل به محدوده ذخیره شده توسط شما وارد شده است یا نه.

6) هشدار سرعت غیر مجاز اتومبیل از طریق ردیاب با بهره‌گیری از پیامک و نوتیفیکیشن ارسال می‌گردد و شما را از سرعت لحظه‌ای اتومبیل مطلع می‌سازد.

۷) هشدار کار در جا که در صورتی که اتومبیل شما به صورت روشن مدت زمان طولانی را در منطقه‌ای باشد، ردیاب شما پیام ارسال خواهد کرد.

8) شما خواهید توانست ولتاژ لحظه‌ای باتری اتومبیل را تحت کنترل داشته باشید.

9) نه تنها موقعیت لحظه‌ای شما را نمایش می‌دهد همچنین تاریخچه مسیری که اتومبیل پیموده است را هم می‌توانید کنترل نمایید. تنظیم تاریخ و فیلتر به وسیله شما صورت می‌پذیرد.

10) خواهید توانست سرویس‌های دوره‌ای اعم از تعویض روغن را بر ردیاب تعریف نمایید تا در موقع تعیین شده شما را از این موضوع آگاه سازد و امکانات بسیار کاربردی دیگر…

قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه

به طور کلی به‌منظور بررسی خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه می‌بایست موارد زیر را با دقت در نظر داشته باشید و سپس نسبت به خرید ردیاب آهنربایی خودرو در کرمانشاه اقدام نمود:

۱) در مرحله نخست می‌بایست تجربه کار و ثبات شرکت در این حوزه را مد نظر قرار دهید و در وب سایت نظرات مشتریان آنها را حتما مطالعه نمایید.

2) حتما وب سایت فروشنده را بررسی کنید. چرا که یک وب سایت حرفه‌ای از صفحات اطلاعاتی با ارزش در زمینه شفاف سازی برای مشتریان است که همین امر زمینه خریدی راحت‌تر، جذاب‌تر و مطمئن‌تر برای مشتریان را فراهم می‌سازد. به همین خاطر در وب سایت خود اطلاعات ویژه‌ای را در زمینه دستگاه‌های ردیابی در اختیار شما قرار داده‌ایم تا با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید.

3) جهت خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه مطمئن شوید فروشنده از سیستم‌های معتبر و اورجینال نظیر تلتونیکا و… به کار ببرد.

4) شرکت فروشنده خدمات از اپلیکیشن ردیابی و پنل وب ردیابی برخوردار باشد. حتما بررسی کنید اپلیکیشن شرکت از امکانات کاربردی برخوردار باشد و از سرورهای مطمئن پشتیبانی کند تا کمترین قطعی‌ها را داشته باشد. خرید و قیمت ردیاب آهنربایی در کرمانشاه اپلیکیشن کاربردی در حوزه ردیابی و مدیریت ناوگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

5) یکی از مهم‌ترین موضوعات خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصول است که شرکت ارائه دهنده محصول می‌بایست دستگاه‌ها را با گارانتی مطمئن و خدماتی دقیق پس از فروش در اختیار کاربران قرار دهد.

قیمت بهترین ردیاب آهنربایی خودرو در کرمانشاه

بهترین قیمت ردیاب آهنربایی در کرمانشاه با در نظر گرفتن درخواست‌ها و انتظارات کاربر تعریف می‌شود و به طور معمول اغلب ردیاب‌ها انتظارات اولیه در مورد ردیابی را بر طرف می‌سازند. ولی با ویژگی‌های خاص و حرفه‌ای فقط ردیاب‌های پیشرفته اعم از teltonika fmb920 ، fmb202 و… توقعات کاربر را بر طرف می‌سازند که اطلاعت کامل را در وب سایت برای شما قرار داده‌ایم.

کلام آخر

با توجه به اهمیت ویژه بحثی که در خصوص قیمت و خرید ردیاب آهنربایی در کرمانشاه داشتیم، در ادامه باید به این نکته اشاره داشت که دنیا رو به گسترش است و با بالا رفتن تعداد جوامع پیشرفته نیاز مردم به تعامل اجتماعی بالا می‌رود و از سویی حفظ اموال و حریم شخصی کار دشوارتری است. شما می‌توانید با برنامه‌ریزی و مدیریت دارایی خود نسبت به عدم وقوع این حوادث اقدام نمایید.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. شمارش آرا: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *