ردیاب شخصی

قیمت و خرید ردیاب سالمندان + راهنمای خرید جی پی اس سالمند

قیمت و خرید ردیاب سالمندان
5
(6)

در این مقاله بسیار کاربردی تحت عنوان راهنمای خرید جی پی اس سالمند بعلاوه قیمت و خرید ردیاب سالمندان قصد داریم شما را راهنمایی کنیم تا با توجه به نیاز خود بهترین خرید را در بازار ردیابی شخصی یا پرسونال داشته باشید و به اکثر سوالات ذهنی شما همانند:

ردیاب سالمند چیست و چه کاربردهایی دارد؟ چطور جی پی اس مورد نیاز خود را پیدا کنید؟ اصلا ویژگی‌های یک ردیاب سالمند حرفه‌ای و مناسب چیست؟ و پاسخ به کلی سوال مهم دیگر، پس تا انتهای مقاله راهنمای خرید ردیاب سالمندان با ما همراه باشید.

سالمندان و عزیزانی که سن آنها زیاد شده است معمولا نسبت به دیگر افراد موجود در جامعه آسیب پذیری بیشتری دارند، به همان نسبت مراقبت از آنها برای فرزندانشان یا افرادی که مسئولیت این امر مهم را دارند بسیار حائز اهمیت است.

در واقع آنها علاوه بر حفظ امنیت سالمندان باید نظارت و مدیریت بر عملکردشان داشته باشند و همچنین به آنها استقلال عمل بدهند، زیرا آزادی در کارهای روزمره برای پدران و مادران حسی زیبا دارد.

همانطور که می‌بینید ایجاد هارمونی و توازن بین نگهداری و مراقبت از آنها و داشتن آزادی عمل در کارهایشان بسیار امر مهمی است.

برای شما فرزندان و عزیزان مسئولیت پدیر خبری بسیار جذاب داریم.

شما با بررسی قیمت و خرید ردیاب سالمندان می‌توانید علاوه بر افزایش امنیت سالمند دوست داشتنی خود، نظارت و مدیریت خوبی نسبت به عملکردش نیز داشته باشید.

ردیاب سالمندان

ردیاب سالمندان چیست؟ ( پاسخی که قبل از خرید ردیاب سالمندان باید بدانید.)

به صورت کلی ردیاب دستگاهی است که با برقراری ارتباط با ماهواره‌های مکان یابی از طریق ماژول جی پی اس، اطلاعاتی کاربردی در خصوص مکان دستگاه به دست می‌آورد و سپس این اطلاعات را از طریق سیم کارت در اختیار کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند قرار می‌دهد.

این دستگاه علاوه بر ارسال موقعیت مکانی و ارائه تاریخچه مسیر، می‌تواند اطلاعات کاربردی دیگری را از طریق سنسور شتاب سنج موجود در ردیاب به دست آورده و برای مخاطبان خود ارسال کند.

این دستگاه پیچیدگی در نصب، همانند ردیاب خودرو ندارد، بلکه در اشکال متقاوتی همانند یک موبایل بسیار کوچک، قوطی کبریت، ساعت مچی، گردنبند و … در بازار موجود است و تنها با قرار دادن یک سیم کارت داخل دستگاه و روشن کردن آن شروع به کار می‌کند و استفاده از آن بسیار ساه است.

در واقع به این دلیل ساده طراحی شده است که برای کودکان و سالمندان به راحتی قابل استفاده باشد.

البته دقت داشته باشید که پس از خرید ردیاب سالمندان و قرار دادن سیم کارت در داخلش تنظیماتی را باید اعمال کنید، که این عملیات نیز بسیار ساده است و در ادامه خدمت شما همراهان توضیح می‌دهیم.

چطور ردیاب سالمندان تنظیم می‌شود؟

به صورت کلی تمامی ردیاب‌های موجود در بازار به روش‌‌های زیر قابل تنظیم هستند:

1- تنظیم ردیاب از طریق پیامک (متداول‌ترین روش در تنظیمات ردیاب) : در این روش کافیست دفترچه راهنمای ردیاب را مطالعه فرمایید و نحوه ارسال دستور پیامکی جهت کانفیگ ردیاب را بدانید، در این صورت به راحتی قابل تنظیم است.

2- تنظیم ردیاب از طریق اتصال به کامپیوتر: در این روش شما با استفاده از یک کابل واسط به درگاه USB کامپیوتر متصل می‌شوید.

3- تنظیم از طریق GPRS که این نحوه تنظیمات مخصوص شرکت‌های حرفه‌ای در زمینه ردیابی است که برای شما انجام می‌دهند.

نکته: در واقع روش دیگری هم وجود دارد تحت عنوان تنظیم با استفاده از بلوتوث که برخی از ردیاب‌های حرفه‌ای از این موضوع پشتیبانی می‌کنند گرچه یک فاکتور مهم در هنگام خرید ردیاب سالمندان به حساب نمی‌آید اما در راه انداختن کار ما تاثیرگذار است.

خرید جی پی اس سالمندان

پس از خرید ردیاب سالمندان این دستگاه چطور اطلاعات خود را برای شما ارسال می‌کند؟

پس از بررسی قیمت و خرید ردیاب سالمندان و راه اندازی آن، حال زمان استفاده از دستگاه رسیده است. اینکه چطور دستگاه اطلاعات ارزشمندی را که به دست می‌آورد، برای شما ارسال کند.

باید به عرض شما همراهان عزیز برسانیم که دستگاه ردیاب سالمندان اطلاعات به دست آورده خود را می‌تواند از طریق اپلیکیشن ردیابی، سامانه وب ردیابی و همچنین پیامک در اختیار مالکین ردیاب قرار می‌دهد.

اطلاعاتی که با استفاده از اپلیکیشن ردیابی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد به مراتب جذابیت‌های بیشتری دارد و همچنین امکانات بیشتری در این اپلیکیشن‌ها قابل استفاده است همانند بررسی تاریخچه مسیر که از طریق پیامک این مورد قابل بررسی نیست و شما تنها می‌توانید موقعیت لحظه‌ای ردیاب را مورد بررسی قرار دهید.

اپلیکیشن ردیابی با سامانه وب ردیابی هر دو از طریق گوشی همراه قابل استفاده هستند، گرچه سامانه وب برای مدیران ناوگان از جذابیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا اطلاعات و گزارشات بیشتری نسبت به اپلیکیشن دارد.

معمولا مدیران با خرید ردیاب شخصی برای کارمندان، بازاریابان و دیگر پرسونل خود در بهبودی عملکرد آنها کمک شایانی می‌کنند که در مقاله آموزش ردیابی بازاریابان و کارمندان این موضوع را به صورت کامل توضیح داده‌ایم.

استفاده از پیامک نیز بسیار کاربردی است و در شرایط ویژه می‌تواند یاری رسان شما باشد، به طور مثال اگر در محیطی اینترنت موجود نباشد یا اینترنت سیم کارت تمام شود، ردیاب می‌تواند با استفاده از پیامک اطلاعات مورد نظر را برای شما ارسال کند و شما نیز می‌توانید با استفاده از پیامک به ردیاب متصل شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

امکانات و ویژگی‌های کاربردی ردیاب سالمندان

در هنگام خرید ردیاب سالمندان باید ویژگی‌ها و امکانات آن را حتما مورد بررسی قرار دهید به طور مثال برخی از ویژگی‌ها و امکانات مهمی که ردیاب سالمندان باید دارا باشد به شرح زیر است:

1- ردیاب سالمندان دارای دکمه هشدار باشد

با استفاده از این دکمه سالمند شما زمانی که در شرایط ویژه‌ای قرار بگیرد که نیاز به کمک داشته باشد، می‌تواند شما را از این موضوع مطلع کند. تنها کاقیست دکمه موجود بر روی دستگاه را که به دکمه SOS نیز مشهور است فشار دهد.

در این صورت دستگاه برای شماره سیم کارت مدیری که از پیش تعیین شده است پیامکی را تحت عنوان نیاز به کمک که دارای موقعیت مکانی ردیاب است ارسال می‌کند. همچنین پس از چند ثانیه با شماره همراه مدیر تماس می‌گیرد جهت پیگیری مجدد.

2- استفاده از شتاب سنج و ژیروسکوپ در ردیاب سالمندان

با استفاده از این سنسورها اطلاعات دقیقی در خصوص وضعیت فرد، سرعت حرکت و گزارشات کاربردی دیگری که امنیت سالمند را افزایش می‌دهد تهیه می‌شود و از طریق تماس، پیامک و نرم افزاری به اطلاع مدیر دستگاه رسیده می‎‌شود.

3- ضد گرد غبار و پاشیدن آب

دستگاه با توجه به اینکه در شرایطی امکان دارد در معرض پاشیدن آب و گرد غبار باشد، بهتر است دارای گواهینامه ضد گرد و غبار و پاشیدن آب باشد.

این گواهینامه خاطر شما را از سالم ماندن در جهت قرار گرفتن ردیاب سالمندان در معرض رطوبت نیز جمع می‌کند.

4- ابعاد کوچک

موضوع مهم دیگر که پیش از بررسی قیمت و خرید ردیاب سالمندان باید در نظر گرفته شود، ابعاد دستگاه است.

باید دقت داشته باشید که ابعاد ردیاب، کوچک باشد و به راحتی در جیب جا شود. ابعاد بزرگ و سنگین بودن دستگاه منجر به ناراحتی و اذیت سالمندان خواهد شد.

5- پشتیبانی از بلوتوث

ردیابی که دارای بلوتوث باشد امکانات جانبی خوبی را برای شما فراهم می‌کند.

– می‌تواند از طریق بلوتوث تنظیم شود.

– می‌تواند به سنسورهای کاربردی متصل شود.

– می‌تواند به هندزفری متصل شود.

و …

البته داشتن بلوتوث یک امر واجب در ردیاب سالمندان به حساب نمی‌رود اما وجود آن یک امکان ویژه است.

6- دارای USB جهت اتصال به کامپیوتر

ردیابی که دارای پورت USB باشد می‌تواند با اتصال به کامپیوتر قابل تنظیم باشد. به همین ترتیب تنظیمات ردیاب با دقت بیشتری انجام می‌شود و شما می‌توانید در فضایی گرافیکی در نرم افزاری کاربردی این تنظیمات را مورد بررسی قرار دهید.

7- قابلیت Man-down

یکی از قابلیت‌های ویژه در ردیاب خودرو که بیشتر در ردیاب‌های شخصی شرکت تلتونیکا همانند ردیاب تلتونیکا TMT250 موجود است همین ویژگی Man-down است.

این ویژگی منجر می‌شود در صورتی که سالمند شما زمین بخورد بلافاصله دستگاه این موضوع را تشخیص دهد و مدیر دستگاه را از این موضوع مطلع کند.

نکته مهم: معمولا در زمان خرید ردیاب کودک و سالمند متوجه می‌شوید که یکی است و ویژگی‌های مشابهی دارد حتی در برخی مواقع از این ردیاب‌ها برای ردیابی حیوانات نیز استفاده می‌شود.

8- باتری داخلی با کیفیت در هنگام خرید ردیاب سالمندان

ردیاب سالمند شما باید دارای باتری داخلی با کیفیت و قوی باشد و با یکبار شارژ شما حداقل بتواند خودش را در یک روز روشن نگه دارد حال اگر بیشتر از این شد چه بهتر.

9- ارائه موقعیت مکانی دقیق دستگاه

دستگاه باید شرایط این را داشته باشد که موقعیت مکانی سالمند را به صورت دقیق و لحظه‌ای در اپلیکیشن ردیابی در اختیار کاربر قرار دهد.

قیمت ردیاب سالمندان

در خصوص قیمت ردیاب سالمندان شما همراهان عزیز را به صفحه قیمت ردیاب شخصی ردیاب من هدایت می‌کنیم. ما در این صفحه اکثر قیمت‌ها را سعی می‌کنیم بروز نگه داریم تا کاربران اطلاعات مناسبی را در زمان خرید ردیاب سالمندان و دیگر ردیاب‌ها داشته باشند.

اما در کل قیمت ردیاب سالمندان با توجه به برند، امکانات، خدمات و … کاملا متفاوت است.

در هنگام بررسی قیمت و خرید ردیاب سالمندان چه مواردی را مد نظر داشته باشیم؟

در این قسمت سعی کردیم مواردی را به شما خاطر نشان کنیم که در زمان خرید از فروشنده ردیاب باید مد نظر قرار دهید که به ترتیب زیر است.

در ابتدایی ترین مرحله راهنمای خرید ردیاب سالمندان دقت داشته باشید دستگاهی که تهیه می‌کنید از شرکتی معتبر، خوش نام و جهانی باشد

زیرا شرکت‌های بین المللی موظف به گرفتن گواهینامه و تائیدیه‌های متعددی هستند که اطمینان شما را از کارکرد صحیح ردیاب کامل می‌کند. همچنین شرکت‌های معتبر به شدت مراقب اعتباری که سالیانی دراز برای به دست آوردن آن تلاش کرده‌اند هستند. (در فروشگاه ردیاب من، سعی ما بر این است که بهترین محصولات را از بهترین شرکت‌های جهانی تهیه کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم)

ردیاب را از شرکتی متعهد و خوش نام خریداری کنید

یکی از موارد بسیار مهمی که تعهد فروشنده ردیاب را به شما نشان می‌دهد گارانتی محصولات است دقت کنید گارانتی ردیاب شامل چند ماه و چه مواردی است.

مورد دیگری که تعهد فروشنده را نشان می‌دهد خدمات پس از فروش و پاسخگویی به مسائل پشتیبانی است.

شرکت مد نظر شما باید بتواند شما را در موارد و پروژه‌های خاص یاری کند تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

پس از مشاوره در خصوص راهنمای خرید ردیاب سالمندان ما در ردیاب من سعی داریم تا بهترین دستگاه‌ها را با گارانتی تقدیم شما عزیزان کنیم.

آیا خرید ردیاب سالمند واجب است؟

اگر به دنبال بالا بردن امنیت سالمندان هستید و می‌خواهید مدیریت و نظارتی عالی نسبت به آنها داشته باشید. خرید جی پی اس سالمند بهترین کار است.

در زمان بررسی قیمت ردیاب سالمند و خرید آن چه مواردی حائز اهمیت است؟

مهم‌‎ترین ها را در مقاله خدمت شما بیان کردیم اما حتما ارائه موقعیت مکانی دقیق به همراه اتصال به نرم افزار جز مهم‌ترین ها است.

بزرگوار به این مطلب امتیاز دهید

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 6

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *